James Wan, “Malignant”tan Gizemli Bir Görüntü Paylaştı!

James Wan, “Malignant”tan Gizemli Bir Görüntü Paylaştı!

  30 Kasım 2019

  1.094 Okunma

James Wan, yeni film projesi Malignant'an yeni bir set görüntüsü paylaştı.

Adını Testere filmleri ile duyuran James Wan, yeni projesi Malignant’tan gizemli bir set karesi paylaştı. Korku türüne odaklanmak için Aquaman serisine ara veren Wan, Malignant’ın hikayesiyle ilgili şeyleri gizli tutuyor ancak korku türü hayranlarını heyecanlandırabilecek bir fotoğraf paylaştı. Görüntüye gelirsek yaklaşan filmin logosu gibi görünen şeyi gösteren klaket dışında pek bir şey yok.

New Line Cinema tarafından geliştirilen Malignant’ın çekimlerine Eylül ayında başlanmıştı. Filmin senaryosunu ve yönetmenliğini Testere serisi, Fast and Furious 7, Aquaman, The Conjuring gibi yapımların yönetmenliğini yapan James Wan üstleniyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Annabelle Wallis, Jake Abel, George Young, Maddie Hasson, Michole Briana White ve Jacqueline McKenzie gibi isimler yer alıyor. Senaryoyu Wan ile birlikte Ingrid Bisu kaleme aldı. Filmin 2011’de yayımlanan Malignant Man’e dayalı olacağı tahmin ediliyor ancak bu bilgi henüz teyit edilmedi. Konusuyla ilgili ise henüz hiçbir detay bilinmiyor. Ancak eğer film çizgi romana dayalı olacaksa hikayenin ölümcül bir kanser tanısı olan bir karakter etrafında dönmesi bekleniyor.

James Wan’ın yazıp yöneteceği Malignant, 14 Ağustos 2020 tarihinde vizyona girecek.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.