James Bond: No Time to Die’dan Türkçe Dublajlı İlk Fragman Yayınlandı!

James Bond: No Time to Die’dan Türkçe Dublajlı İlk Fragman Yayınlandı!

  4 Aralık 2019

  2.055 Okunma

Daniel Craig'in son kez James Bond'u canlandıracağı 25. James Bond filmi No Time to Die'dan ilk fragman yayınlandı.

Geçtiğimiz pazartesi günü 14 saniyelik bir tanıtım fragmanı yayınlayan yapımcı şirket, asıl fragmanın çarşamba günü geleceğini işaret ediyordu. James Bond hayranlarının heyecanla beklediği ilk uzun soluklu fragman yayınlandı.

Ajanlık görevinden ayrılarak Jamaika’da sakin hayat süren James Bond’un bu sakin hayatı, CIA’daki arkadaşı Felix Leiter’in yardım istemesiyle sona erecektir. Arkadaşının yardım isteğini kabul ederek bir kez daha tehlikeye atılan Bond, kaçırılan bir bilim adamını kurtarmak için mücadele ederken, yeni teknolojiyle silahlanan gizemli bir suçluyla karşı karşıya gelir.

Oyuncu kadrosunda Daniel Craig’e Ralph Fiennes, Naomi Harris, Ben Whishaw, Léa Seydoux, Jeffrey Wright, Rami Malek isimleri eşlik edecek. Oscar ödüllü Rami Malek izleyicilerin karşısına filmin kötü karakteri olarak çıkacak.

Cary Joji Fukunaga’nın yönettiği 25. James Bond Filmi Ölmek İçin Zaman Yok‘un senaryosunu Phoebe Waller-Bridge, Scott Z. Burns, Robert Wade, Neal Purvis birlikte kaleme aldı.

250 milyon dolarlık bütçesi ile serinin şimdiye kadarki en yüksek bütçeli filmi olan No Time to Die, 3 Nisan 2020 tarihinde sinemalarda yerini alacak.

James Bond: Ölmek İçin Zaman Yok (2020) Türkçe Dublajlı Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.