James Bond “No Time To Die”dan İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

James Bond “No Time To Die”dan İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

  3 Aralık 2019

  1.477 Okunma

Daniel Craig'in son kez James Bond rolünü üstlendiği No Time to Die'dan ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

2006’dan beri James Bond karakterine hayat veren Daniel Craig’in izleyicilerin karşısına son kez James Bond olarak çıkacağı No Time To Die‘ın tanıtım çalışmaları kapsamında ilk fragman yayınlandı. Heyecanla beklenen filmden yayınlanan ilk kısa tanıtım fragmanında, asıl fragmanın tarihi de açıklanıyor.

Cary Joji Fukunaga’nı yönetmen koltuğuna oturduğu No Time To Die’ın fragmanının ne zaman yayınlanacağı açıklandı. Yayınlanan kısa tanıtım fragmanında filmin asıl fragmanının 4 Aralık Çarşamba günü yayınlanacağı duyuruldu.

Filmin oyuncu kadrosunda Ralph Fiennes, Naomi Harris, Ben Whishaw, Léa Seydoux, Jeffrey Wright, Rami Malek isimleri Daniel Craig’e eşlik edecek. 25. James Bond filmi No Time To Die’ın oyuncu kadrosunda ayrıca Lashana Lynch, David Dencik, Ana de Armas, Billy Magnussen, Dali Benssalah, Rory Kinnear gibi oyuncular da yer alıyor.

Filmin konusu ise şöyle: Aktif hizmetten ayrılan efsanevi İngiliz ajanı James Bond, Jamaika’da sakin bir hayat sürmektedir. CIA’daki eski arkadaşı Felix Leiter’in yardım istemesiyle Bond’un bu sakin hayatı kısa sürer. Kaçırılan bir bilim adamını kurtarmak için üstlendikleri görev, çok daha tehlikeli bir planı ortaya çıkarır.

Film, 3 Nisan 2020 tarihinde vizyona girecek.

No Time To Die – Ölmek İçin Zaman Yok (2020) Filmi Fragmanı (Teaser) izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.