Jake Gyllenhaal ve Antoine Fuqua “The Guilty”de Yeniden Bir Araya Gelecek

Jake Gyllenhaal ve Antoine Fuqua “The Guilty”de Yeniden Bir Araya Gelecek

  17 Eylül 2020

  32 Okunma

Southpaw filminde birlikte çalışan Jake Gyllenhaal ve Antoine Fuqua, The Guilty filminin yeniden çevriminde bir araya gelecek.

Jake Gyllenhaal, 2018 Sundance Film Festivali’nde galası yapılan, Gustav Moller imzalı Danimarka draması Den Skyldige filminin yeniden çevriminde rol alacak. The Guilty isimli filmin yönetmenlik koltuğunda ise Antoine Fuqua oturacak. 39 yaşındaki aktör, ‘Southpaw’da birlikte çalıştığı yönetmenle yeniden bir araya gelecek.

Senaryosunu True Detective ile tanınan Nic Pizzolatto’nun kaleme aldığı The Guilty’nin konusu şöyle: “Olay, bir 911 acil çağrı merkezinde gerçekleşmektedir. Çağrı operatörü Joe Bayler, arayan kişiyi büyük bir tehlikeden kurtarmaya çalışır, ancak kısa süre sonra hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını keşfeder ve tek çıkış yolunun gerçekle yüzleşmek olduğunu anlar. ”

Gyllenhaal, Antoine Fuqua ile The Guilty filminde yapacağı işbirliğiyle ilgili şunları söyledi: “Antoine ile tekrar çalışmaktan daha fazla heyecanlanamazdım. Southpaw’da birlikte geçirdiğimiz zaman, kariyerimin en büyük sanatsal deneyimlerinden biriydi ve onunla tekrar sete dönmek için sabırsızlanıyorum. The Guilty, özel bir hikaye ve hepimizin yakın hissettiği bir hikaye.”

The Guilty, sıkı temizlik ve Covid-19 güvenlik protokollerinin ardından Kasım ayında Los Angeles’ta tek bir yerde çekilecek. Aktör aynı zamanda filmin yürütücü yapımcılığını da üstlenecek.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.