Isn’t It Romantic Filminden Eğlenceli Klip Geldi

Isn’t It Romantic Filminden Eğlenceli Klip Geldi

  11 Şubat 2019

  308 Okunma

Isn’t It Romantic filminden ilk fragman geldi.

Bir romantik komedi filmi olan Isn’t It Romantic filminden Whitney Hpusten ile beraber çekilmiş olan eğlenceli bir klip geldi.

Isn’t It Romantic filminde Sevgililer Günü’nün bütün romantik esintilerini görebilmeniz mümkündür. Filmin yayımlanan son klipine baktığımız zaman Priyanka Chopra, Rebel Wilson ve Adam Devine’nin klipte birlikte yer aldıklarını görebiliyoruz. Filmde kaybettiğimiz çok değerli bir sanatçı olan Whitney Houston’un Somebody Who Loves Me şarkısıyla dans edilmektedir.

Filmin konusu ise şu şekildedir, New Yorklu bir mimar olan Natalie her ne kadar çocukluk yıllarında romantik komedileri seviyor olsa da büyüdükçe acı gerçekle de yüzleşmiştir. Romantik komediler onun gözünde artık hem sahte hem de gerçekten olabildiğince uzaktır. Natalie artık yetişkin bir kadın olmuştur ve bir sonraki amacı şehrin ortasına kurulacak olan bir sonraki gökdelene kendi imzasını atmaktır. İşinde çok fazla yükselmek isteyen Natalie her ne kadar bunun için çabalıyor olsa da yaptığı iş ofiste getir – götür işinden ileriye gitmemektedir. Natalie tüm bunlar yetmezmiş gibi bir gün soyguncuyla karşı karşıya gelir ve bilincini yitirir. Uyandığı zaman ise hayatı adeta en büyük kabusu olan bir romantik komedi filmine dönüşmüştür. Kadınlar romantik komedi filmlerinde meydana gelen klişelerin hepsini birbiri ardına yaşamaya başlarlar.

Isn’t It Romantic filminin yeni vizyon tarihi bütün dünyada 28 Şubat olarak belirlenmiştir.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.