İrlanda Yapımı Korku Filmi The Hole In The Ground Filminden Yeni Fragman

İrlanda Yapımı Korku Filmi The Hole In The Ground Filminden Yeni Fragman

  30 Ocak 2019

  186 Okunma

Haziran ayında vizyona girecek olan The Hole In The Ground'dan fragman geldi.

The Hole In The Ground filmi 14 Haziran 2019 tarihinde vizyona girecek. Film hakkındaki son gelişmelere baktığımız zaman ise filmden fragman geldi.

İrlanda yapımı bir korku filmi olan The Hole In The Ground filmi prömiyerini geçtiğimiz hafta gerçekleşen Sundance Film Festivali’nde yaptı. Filmin yeni posteri ile fragmanı da filmi bekleyen sinemaseverlere sunuldu.

Filmde Sarah O’Neill, kötü geçmişinden kaçmaya çalışmaktadır. Sarah kendisiyle beraber oğluna İrlanda’nın kırsal alanlarında dokunulmaz ve yeni bir yaşam inşa etmeye çalışmaktadır. Fakat zaman ilerledikçe işler tam olarak onun istediği gibi ilerlemez. Taşınmış oldukları yeni yerde bulunan komşuları Sarah’ın ve oğlunun dokunulmazlık kazanamadığını göstermektedir. Yeni komşu onların elde etmiş olduğu güvenliklerini delip geçer. Bu durum Sarah’ın gün geçtikçe paranoyak bir hal almasına ve kötü rüyalar görmesine sebep olur. Bu sırada sadece Sarah değil aynı zamanda Sarah’ın oğlu olan Chriss de çeşitli değişimler yaşar. Chriss’te meydana gelen değişimleri Sarah yavaş yavaş anlamaya başlar. Sarah ve oğlu evlerinin arkasında bulunan ormanda yürüyüşe çıktığı evrede Chris bir anda kaybolur. Sarah çaresiz bir şekilde ormanın içerisinde oğlunu aramaya başlar ve bu evrede çok büyük bir çukur fark eder. Sarah sonunda oğlunu bulurken her şeyin düzeldiğini düşünür. Fakat hiçbir şey istediği gibi ilerlemeyecektir. Film ülkemizde 14 Haziran 2019 tarihinde gösterime girecek.

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir. 2020 Filmleri - 2019 Filmleri - Avengers: Endgame - Yenilmezler 4