Lily Collins’li Gerilim Filmi “Inheritance”den Fragman Yayınlandı!

Lily Collins’li Gerilim Filmi “Inheritance”den Fragman Yayınlandı!

  22 Mart 2020

  1.356 Okunma

Simon Pegg ve Lily Collins'in başrolde yer aldığı gerilim filmi Inheritance'tan ilk orijinal fragman izleyicisinin beğenisine sunuldu.

2018 yılında ilk uzun metrajlı filmi Margot Robbie başrollü Terminal ile izleyici karşısına çıkan yönetmen Vaughn Stein, yeni bir filme imza atıyor. Lily Collins’in başrolünde yer aldığı Inheritance’tan yeni bir fragman yayınlandı.

Varlıklı bir aileyi konu alan Inheritance’ın konusu şöyle: Avukat Lauren Monroe’nun hayatı, babasının ölmesiyle alt üst olur. Varlıklı ve güçlü ailede babanın ölümü sonrası son vasiyetiyle şok edici bir miras kalır. Babadan kalan bu miras, ailenin ve çevresindekilerin hayatlarının mahvolmasına neden olur.

Senaryosunu Matthew Kennedy’nin kaleme aldığı Inheritance’ın başrollerinde Simon Pegg ve Abduction, Tolkien, Les Miserables, Shockingly Evil gibi yapımlarla tanınan Lily Collins yer alıyor. İkilinin yanı sıra oyuncu kadrosunda Chace Crawford, Connie Nielsen, Marque Richardson, Michael Beach ve Patrick Warburton gibi isimler yer alıyor.

Film, ilk olarak COVID-19 krizi nedeniyle ertelenene kadar Tribeca Film Festivali’nde gösterime girecekti. Şu anda 22 Mayıs tarihinde gösterime girmesi planlanıyor ancak COVID-19 salgını nedeniyle sonraki bir tarihe ertelenip ertelenmeyeceğini önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Inheritance (2020) Filmi Fragman izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.