Idris Elba, Apple’ın Yeni Casus Filminde Başrolü Oynayacak

Idris Elba, Apple’ın Yeni Casus Filminde Başrolü Oynayacak

  16 Ağustos 2020

  14 Okunma

Apple'ın Afrika yapımı yeni gerilim filminin başrolünde Idris Elba yer alacak.

Idris Elba ve Simon Kinberg ihalesini Apple’ın kazandığı henüz ismi belirlenmemiş olan Afrika yapımı bir casus filmi için bir araya geliyor. Elba, “Aşk dolu bir casus filmi” olarak nitelendirilen gerilim filminin başrolünü üstlenecek.

“Black Monday” ve “The Daily Show” ile tanınan Travon Free tarafından yazılacak olan filmin yapımcılığını Kingberg ve Audrey Chon yapacak. Kinberg / Chon ve Genre Films, Netflix’in Mayıs ayında başka bir büyük ihalede kazandığı Here Comes The Flood’un yapımcılığını yapıyor. Kinberg’in, Universal için hazırladığı Jessica Chastain, Lupita Nyong’o, Penelope Cruz, Diane Kruger ve Fan Bin Bing başrollü yeni casus gerilim filmi “355” ise Ocak 2021’de gösterime girecek.

Temmuz ayında Green Door Pictures prodüksiyon şirketi ile anlaşmaya imza atan Elba’nın rol aldığı “Concrete Cowboy” önümüzdeki ay Toronto Uluslararası Film Festivali’nde prömiyer yapacak. Elba, 2021 yazında gösterime girecek olan “”The Suicide Squad” da başrolde. Yakın bir zamanda ise Netflix yapımı “The Harder They Fall”un yapımına başlayacak.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.