Hotel Mumbai’den Yeni Poster Geldi!

Hotel Mumbai’den Yeni Poster Geldi!

  23 Ocak 2019

  256 Okunma

Merakla beklenen film Hotel Mumbai'den yeni poster yayınlandı.

Son zamanlarda en fazla merak edilen filmlerin arasında ilk sıralarda Hotel Mumbai filmi yer almaktadır. Filmin yeni posteri de görücüye çıkmış oldu.

Hotel Mumbai filminin başrolünde Milyoner isimli filmle dünya genelinde üne kavuşmuş olan ve geçtiğimiz yıl Lion filmiyle Altın Küre ile Oscar’a aday gösterilmiş olan Dev Patel ile beraber Beni Adınla Çağır filmiyle Altın Küre adayı olan Armie Hammer yer almaktadır. Hotel Mumbai filmi gerilim ve drama türünde yer alan bir filmdir. Film hakkındaki son gelişmelere baktığımız zaman yeni posterinin yayımlandığını görüyoruz.

Hotel Mumbai filminde Keşmir merkezli olarak kurulmuş olan bir İslami terör örgütü olan Lashker-e-Taiba’nın Kasım 2008’de Hindistan’da yer alan Mumbai kentinde gerçekleşmiş olan bir terör saldırısını konu almaktadır. Filmin oyuncu kadrosuna baktığımız zaman ise Counterpart ve Homeland filminde yer alan Nazanin Boniadi, Sense8’de yer alan Sanyam Dandekar’ı canlandıran Anupam Kher ve Altın Küre adayı olan Jason Isaacs bulunmaktadır. Filmin prömiyeri ise Toronto Uluslararası Film Festivali’nde gerçekleşti. Filmin yönetmen koltuğunda ise kendisinin ilk uzun metraj filmi olan Anthony Maras oturmaktadır.

Filmde Arjun karakteri baba olma yolunda hazırlanan bir gençtir. Fakat Arjun bir süredir işsizdir. Ailesini geçindirebilmek için bulundukları şehrin en ünlü otellerinden birisi olan Taj Mahal’de garson olarak işe girmiştir. Arjun sabahın erken saatlerinde işinin başına geçmiştir. Ünlü şef olan Hemant Oberoi ile beraber gelecek olan değerli konuklarla beraber hazırlık yapmaya başlarlar. Gelmekte olan konukların arasında ise henüz yeni anne ve baba olacak olan zengin iş adamı David ile beraber onun karısı olan Zahra bulunmaktadır. Aile şehre tatile gelmiştir. Rahat bir şekilde dinlenebilmek için ise bu lüks oteli tercih ederler. Fakat yaşanmakta olan terör saldırısı bu noktada lüks otelde kalmakta olan konukların ve çalışan kişilerin günlerinin kabusa çevrilmesine sebep olmaktadır. Otel yakınlarında olan birçok yerde patlamalar olduğu için birçok kişi otele sığınmaya çalışır. Fakat otele girmeye çalışanlar arasında terör saldırısını yapan kişiler de bulunmaktadır. Çok bir süreç geçmeden oteli de eline geçirmeye çalışırlar.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.