Hobbs and Shaw Filminin Tam Adı Açıklandı

Hobbs and Shaw Filminin Tam Adı Açıklandı

  23 Aralık 2018

  226 Okunma

Büyük merakla beklenen Hobbs ve Shaw filminin tam adı sonunda açıklandı. Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019 yılının büyük merakla beklenen filmlerinden birisi olan Hızlı ve Öfkeli serisinin Spin-Off filmi bugüne dek sadece Hobbs and Shaw olarak anılıyordu. Total Film Magazine’in yaptığı habere göre filmin tam adı Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw olarak açıklandı. Böylece filmin yanına Hızlı ve Öfkeli eki eklenmiş oldu.

Başrolünü Dwayne Johnson ve Jason Statham’ın oynadığı Hobbs and Shaw filmde onlara kötü karakter olarak Idris Elba eşlik ediyor. Filmde yönetmen koltuğuna ise David Leitch oturuyor. Herhangi bir aksilik yaşanmadığı sürece ise filmin baştan açıklanan tarih 2 Ağustos’da gösterime gireceği de tekrar yenilendi.

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir.