Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Türkçe Dublajlı Fragman

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Türkçe Dublajlı Fragman

  3 Ağustos 2019

  2.412 Okunma

Çok sevilen “Hızlı ve Öfkeli” serisinin spin-off filmi olan “Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw” Filmi Türkiye'de 2 Ağustos 2019 tarihinde gösterime girdi. Filmin Türkçe Dublajlı tüm fragmanlarını sizler için derleyip bir araya getirdik.

Filmde yönetmen koltuğuna David Leitch otururken, senaryosu ise Chris Morgan ve Drew Pearce ikilisinin imzasını taşıyor. Filmde rol alan oyuncular ve karakterleri ise şu şekilde; Luke Hobbs karakterini Dwayne Johnson, Deckard Shaw karakterini Jason Statham, Brixton karakterini Idris Elba, Hattie karakterini Vanessa Kirby, Magdelene Shaw (Deckard Shaw’ın annesi) karakterini Helen Mirren, Madame M karakterini Eiza González, Profesör Andreiko karakterini Eddie Marsan, Sam karakterini Eliana Sua, Jonah karakterini Cliff Curtis, Sefina karakterini Lori Pelenise Tuisano, Kal karakterini John Tui, Timo karakterini Joshua Mauga, Mateo karakterini Joe Anoa’i, Agent Loeb karakterini Rob Delaney ve Lt. Grapefruit karakterini Alex King canlandırıyor.

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw Filminin Konusu: Çok sevilen Hızlı ve Öfkeli serisinin Spin-off filmi olan Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Filminde olaylar; Yıllarca birbirlerini alt etmek için yoğun bir mücadele veren Luke Hobbs ve İngiliz eski asker Deckard Shaw, bu defa işbirliği içinde çalışmak zorundadır. Bu iki eski düşmanı biraraya getiren konu ise insanlığın ciddi şekilde biyolojik tehdit altına girişi olmuştur. Brixton adında ki bir anarşist siber genetik ile güçlendirilmiştir. İnsanoğlunun sil baştan değişmesine neden olacak bir virüsü ele geçiren Brixton’a karşı güç birliği yapan biri kanun adamı Hobbs ve diğeri kanunları hiçe sayan Shaw acaba Brixton’u alt etmeyi başarabilecek midir?

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Türkçe Dublaj Son Fragmanı izle

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Türkçe Dublajlı 2. Fragman izle

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Türkçe Dublajlı İlk Fragman izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.