Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Filminden 2. Türkçe Dublajlı Fragman

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Filminden 2. Türkçe Dublajlı Fragman

  19 Nisan 2019

  597 Okunma

Dwayne Johnson ve Jason Statham ikilisinin başrolünü paylaştığı Hızlı ve Öfkeli serisinin Spin Off Filmi olan Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw filminden 2. Türkçe Dublajlı ve Altyazılı Fragman geldi.

Serinin hayranlarının merakla beklediği Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw filminden yeni altyazılı ve dublajlı fragman gelmesi filmi bekleyenleri heyecanlandırdı. Serinin önceki bölümlerinde birbirine düşman olan Luke Hobbs ve Deckard Shaw ikilisi bu defa ortak bir düşmana karşı beraber hareket ediyor.

Başrollerinde Dwayne Johnson ve Jason Statham’ın yanında bu defa Idris Elba, Vanessa Kirby, Eiza González ve Eddie Marsan gibi isimlerde yer alıyor. Filmde yönetmen koltuğuna ise David Leitch oturuyor.

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw 2. Türkçe Dublajlı Fragman

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw 2. Türkçe Altyazılı Fragman

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir. 2020 Filmleri - 2019 Filmleri - Avengers: Endgame - Yenilmezler 4