Hızlı ve Öfkeli 9 İçin Sevindirici Haber Geldi

Hızlı ve Öfkeli 9 İçin Sevindirici Haber Geldi

  22 Aralık 2018

  279 Okunma

10 Nisan 2020 tarihinde gösterime girecek olan Hızlı ve Öfkeli 9 filminde ki Tyrese Gibson ve Michelle Rodriguez belirsizliği son buldu.

Merakla beklenen Hızlı ve Öfkeli 9 filmi için daha önce 2019 yılında gösterime girecek diye açıklama yapılmıştı. Daha sonra Spin Off filmi olan Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw‘ın çekimlerinin başlandığı duyuruldu.

Seriyi merakla takip edenler büyük bir şaşkınlık içine düşünce cepheden tekrar bir açıklama geldi ve 2020 yılında Hızlı ve Öfkeli 9 filminin vizyonlarda boy göstereceği açıklandı. Peki filmde hangi oyuncular ile yola devam edilecekti? Dwayne Johnson ile arası oldukça kötü olan Tyrese Gibson merakla beklenen dokuzuncu bölümde rol almama ihtimalinin yüksek olduğunu açıklamış, kendi fan kitlesini oldukça üzmüştü. Tyrese Gibson’un bu açıklamasının üstüne birde bu polimiğe Michelle Rodriguez katılmış ve kadın karakterlere daha çok ağırlık verilmesi gerektiğini söylemiş, Letty karakterinin rolüne ağırlık verilmezse dokuzuncu filmde olmayacağını açıklamıştı.

Tyrese Gibson ve Michelle Rodriguez’in bu açıklamaları herkesin kafasını allak bullak etmiş, ana karakterlerin filmde olmayacağını düşündürmüştü. Geçtiğimiz günlerde That Hashtag Show‘un yaptığı bir haberde oyuncular arasında ki tüm sıkıntıların ortadan kaldırıldığı ve iki önemli oyuncunun da seri de kesin olarak var olacağını duyurdu. Böylelikle Vin Diesel‘e Dwayne Johnson, Tyrese Gibson ve Michelle Rodriguez’in eşlik edeceği kesinleşmiş oldu. Film 10 Nisan 2020 tarihinde bir aksilik yaşanmadığı takdirde gösterime gireceği de duyuruldu.

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir. 2020 Filmleri - 2019 Filmleri - Avengers: Endgame - Yenilmezler 4