“Hızlı ve Öfkeli 9” Filminin Setinden İlk Kare Paylaşıldı

“Hızlı ve Öfkeli 9” Filminin Setinden İlk Kare Paylaşıldı

  14 Temmuz 2019

  1.090 Okunma

Büyük bir merakla beklenen “Hızlı ve Öfkeli 9” filminin çekimleri tam gaz devam ederken, filmin setinden ilk görüntüler medya ile paylaşıldı.

Serinin güzel oyuncusu olan Letty Ortiz’e karakterini canlandıran Michelle Rodriguez‘in doğum günü set ekibi tarafından çekimler sırasında kutlandı. Çekim sırasında yapılan doğum günü kutlamasında filmde yer alan ünlü oyuncular bir araya gelerek poz verdi. Ramsey karakterine hayat veren Nathalie Emmanuel sosyal medya hesabından oyuncuların pozunu yayınladı.

Dünya çapında Akademi dahil alınabilecek tüm festival ödüllerini almayı başaran (Oscar, BAFTA, Emmy, Altın Küre ve SAG ödülü) Helen Mirren, filmde karşımıza Deckard ve Owen Shaw’ın annesi olarak çıkıyor. Filmde kötü karakter Cipher’a hayat veren OSCAR ödüllü güzel yıldız Charlize Theron‘da filmdeki yerini alacak. Ancak hem Helen Mirren, hemde Charlize Theron paylaşılan fotoğrafta görünmüyor.

Serinin üçüncü filmi olan Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı ile başlayıp, günümüze kadar serinin tüm filmlerinde yönetmenlik yapan Justin Lin ise bir kez daha karşımıza yönetmen olarak çıkıyor. Filmin senaryosu ise Daniel Casey ve Chris Morgan tarafından yazıldı. Filmde başrollerinde ise; Vin Diesel, Charlize Theron, Finn Cole, Helen Mirren, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Lucas Black, john Cena, Nathalie Emmanuel ve Tyrese Gibson gibi yıldız isimler yer alıyor. Ludacris, Anna Sawai, Lex Elle, Alexander Wraith ve Vinnie Bennett gibi ünlü oyuncularda filmde boy gösterecek. Hızlı ve Öfkeli 9 filminin ülkemizde ki gösterim tarihi herhangi bir aksilik çıkmaması durumunda 22 Mayıs 2020 olarak açıklandı.

İşte Merakla Beklenen Hızlı ve Öfkeli 9 Filminin Setinden İlk Kare

Hızlı ve Öfkeli 9 Filminin Setinden İlk Kare

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.