“Hızlı ve Öfkeli 9” Filminden İlk Video Görüntüsü Geldi

“Hızlı ve Öfkeli 9” Filminden İlk Video Görüntüsü Geldi

  7 Eylül 2019

  1.115 Okunma

22 Mayıs 2019 tarihinde Türkiye’de gösterime girecek olan Fast & Furious 9 (Hızlı ve Öfkeli 9) filminden ilk çekilen sahne görüntüsü montajsız olarak yayımlandı. 10 dakikalık sahnenin toplam 11 Milyon dolarlık bütçeye sahip olduğu açıklandı.

Justin Lin’ın yönetmen koltuğuna oturduğu, Daniel Casey, Justin Lin ve Alfredo Botello üçlüsünün kaleme aldığı 2020 yılının merakla beklenen devam filminin oyuncu kadrosunda ise; Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Lucas Black, John Cena, Charlize Theron, Helen Mirren, Finn Cole, Anna Sawai, Ludacris, Michael Rooker, Nathalie Emmanuel, Tyrese Gibson, Lex Elle ve Vinnie Bennett gibi isimler yer alıyor.

Filmin yapımcılığını Universal Pictures üstlenirken Türk dağıtım şirketi ise UİP Türkiye’dir. Çekimleri şuan Gürcistan’da devam eden Hızlı ve Öfkeli 9 filminin 10 dakikalık sahnesine toplam 11 milyon dolarlık bütçe sağlandığı açıklandı. Filmin bu sahnesinden bazı kesitler ise montajsız ve çevredeki insanların video kayıtları ile hayranlarının beğenisine sunuldu.

İşte 2020 yılının merakla beklenen filmi Hızlı ve Öfkeli 9’dan ilk film görüntülerini izleyebilirsiniz.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.