Hilary Swank ve Emma Roberts’lı Gerilim Filmi “The Hunt”tan İlk Fragman

Hilary Swank ve Emma Roberts’lı Gerilim Filmi “The Hunt”tan İlk Fragman

  14 Temmuz 2019

  1.082 Okunma

Dünya çapında büyük ilgi gören korku filmlerinin en iyi yapımcılarından birisi olan Blumhouse'ın yeni filmi “The Hunt”tan ilk fragman yayınlandı.

Gotham ödüllü dünya çapında ünlü yönetmen Craig Zobel’in yönetmen koltuğuna oturduğu filmde başrolleri yine yıldız isimler paylaşıyor. 2 OSCAR ödülü almayı başaran Hilary Swank, Emma Roberts, OSCAR adaylığı bulunan ünlü oyuncu Amy Madigan ve Betty Gilpin gibi dev isimleri bir araya getiren filmin fragmanı bile büyük ilgi gördü. Filmin diğer oyuncu kadrosunda ise; Justin Hartley, Ike Barinholtz, Glenn Howerton, Macon Blair, Teri Wyble, Alexander Babara, Steve Coulter, Wayne Duvall, Sturgill Simpson, J.C. MacKenzie ve Reed Birney gibi isimler yer alıyor. Filmin ülkemizde 27 Eylül 2019 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

The Hunt Filminin Konusu : Birbirini hiç tanımayan on iki yabancı insan kendilerini havadar bir alanda yeni uyanmış olarak bulur. Bulundukları yere nasıl geldikleri, kim tarafından getirildiklerini hiç birisi hatırlamaz. Asıl önemli olanı ise çok özel bir sebeple oraya getirildiklerini bilmemeleridir. Karanlık bir internet komplo teorisinin bir grup elit sosyete grubun spor adı altında insanları avlama etkinliği düzenler. “Av” adı verilen bu etkinlik için grup ilk defa bir araya gelir. Çok büyük bir ormanlık alanda seçtikleri on iki kurbanı avlamayı hedeflerler. Ancak zengin olan avcı grubun kötücül planı raydan çıkmak üzeredir. Avlananlardan birisi olan Crystal, seçkin zenginlerin avcı olarak oynadığı bu oyunu hepsinden iyi bilir. Avcılar Crystal için tek tek bir ava dönüşmeye başlar. Ancak Crystal için önemli olan bu oyunu kuran gizemli kadına ulaşmaktır.

İşte The Hunt Filmi İlk Fragman

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.