Henry Cavill’li “The Witcher” Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı!

Henry Cavill’li “The Witcher” Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı!

  2 Kasım 2019

  1.705 Okunma

Başrolünü Henry Cavill'in üstlendiği The Witcher dizisinin heyecanla beklenen fragmanı yayınlandı. Dizi, Aralık ayında Netflix'te izleyicilerle buluşacak.

Andrzej Sapkowski’nin fantastik romanından uyarlanan Henry Cavill başrollü The Witcher dizisinin fragmanı yayınlandı. Mutasyonu uğramakla uğraşan savaşçı Geralt’ın hikayesi anlatılacak, Witcher Geralt insanların yaratıklardan daha kötü olabileceği bir dünyada mücadele verecek.

The Witcher serisi, bilgisayar oyunundan sonra bu kezde Netflix üzerinden dizi olarak izleyici ile buluşacak. Başrol’deki Geralt rolünü ise Superman karakteri ile tanınan Henry Cavill’in üstleneceği dizi 20 Aralık’ta Netflix’te yayınlanacak.

Henry Cavill’e eşlik edecek isimler: Freya Allan, Adam Levy, MyAnna Buring, Anya Chalotra. Dizide Ciri’yi Freya Allen, Tissaia karakterini MyAnna Buring, Yennefer’i Anya Chalotra, Cahir’i Eamon Farren, Mousesack’i ise Adam Levy canlandırıyor. Kadroya eşlik eden diğer isimler ise: Joey Batey, Jodi May, Lars Mikkelsen, Maciej Musial, Royce Pierreson, Wilson Radjou-Pujalte, Anna Shaffer ve Björn Hlynur Haraldsson.

Andrzej Sapkowski’nin fantastik romanında bahsedilen evren geçen The Witcher, mutasyona uğramış yaratık avcısı olan Geralt’ın maceraları üzerinden aile ve kaderle ilgili hikayeyi konu alacak. İnsanların yaratıklardan daha kötü olabileceği bir evrende kendine yer edinmeye çalışan Geralt’ın yolu, bir cadı ve prensesle kesişir. Üçlünün bu evrende hayatta kalması için birlikte mücadele etmesi gerekir.

The Witcher Türkçe Altyazılı Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.