Henry Cavill Superman Rolünü Bırakmak İstemediğini Açıkladı!

Henry Cavill Superman Rolünü Bırakmak İstemediğini Açıkladı!

  20 Kasım 2019

  1.033 Okunma

Man of Steel filminden beri Superman'a hayat veren Henry Cavill, karakterle ilgili açıklamalarda bulundu. Cavill, Superman rolünden vazgeçmeyeceğini ifade etti.

Sürekli değişim içinde olan DC evreninde Superman karakterine ne olacağı merak konusu olmuştu. Kısa süre sonra yayınlanacak olan The Witcher dizisi ile gündemde olan Henry Cavill, Superman rolünü bırakmaya niyeti olmadığını açıkladı.

Men’s Health dergisine röportaj veren oyuncu, Superman pelerininin hala kendisinde olduğunu belirterek karakteri başkasının canlandırabileceği yönündeki spekülasyonların önüne geçti. Cavill, röportajında rolü bırakmayacağıyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

“Pelerin dolapta ve hala benim. Tüm bunlar olurken karanlıkta sessizce oturmayacağım. Rolü bırakmıyorum. Süpermen için vermem gereken çok şey var. Anlatılacak çok hikaye var. Karakterin ulaşmak istediğim gerçek derinliği olan dürüstlüğü bulunuyor. Çizgi romanları yansıtmak istiyorum. Bu benim için önemli. Superman için yerine getirilmesi gereken çok fazla adalet var. Durum şu, göreceksiniz.”

Aktör ayrıca Man of Steel’de yer almaktan memnun olduğunu, ancak sonraki iki filmle ilgili ise hayal kırıklığına uğradığını belirtti.

DC’nin gelecek projeleri henüz belli olmasa da Cavill’in Superman rolü ile ilgili açıklaması hayranlarını heyecanlandırdı. Başarılı aktör şu anda The Witcher uyarlama dizisinde başrol Rivialı Geralt’ı canlandıracak.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.