Henry Cavill, Justice League: The Snyder Cut Çekimlerine Katılmayacağını Söyledi

Henry Cavill, Justice League: The Snyder Cut Çekimlerine Katılmayacağını Söyledi

  27 Eylül 2020

  4 Okunma

Zack Snyder'ın HBO Max'te yayınlanacak Justice League versiyonunun çekimleri Ekim ayında yapılacak. Superman'i canlandıran Henry Cavill ise bu çekimlerde yer almayacağını açıkladı.

Zack Synder’ın kendi kurgulayacağı Justice League’nin yeni versiyonu için Ekim ayında 1 haftalık ek çekimler yapılacağı öğrenilmişti. The Hollywood Reporter’da yer alan haberde, Ben Affleck’in Batman, Gal Gadot’un Wonder Woman, Henry Cavill’in Superman ve Ray Fisher’ın Cyborg olarak çekimlere döneceği belirtilmişti. Ancak Henry Cavill’in bu çekimlerde yer almayacağı öğrenildi.

Collider’a röportaj veren Cavill, The Snyder Cut için yeni sahneler çekip çekmediği konusunda şöyle konuştu: “Hayır, ek olarak hiçbir şey çekilmeyecek. Bunların hepsi zaten yapılmış. Açıkçası, işlerin nasıl gelişeceğini, değişeceğini ve şimdi farklı bir film uzunluğuna ve post prodüksiyonda olabilecek her şeye bağlı olarak nasıl uyum sağlayacağını bilmiyorum. Justice League’in çıkmasının üzerinden dört yıl geçmiş olanlardan ne dersler çıkarılabilir? Dört yıllık hayran tepkisi. Ben şimdi sadece olanları izliyorum”

Cavill, ek çekimler yapılmayacağını söylese bile işler değişebilir. Ancak Snyder ile çekim yapmak için Los Angeles’a gitmesi ile ilgili kısım son derece zayıf bir olasılık gibi görünüyor. Cavill şu anda Londra’da Netflix için The Witcher 2. Sezonunu çekiyor ve yakın bir zamanda bitmeyecek. Ayrıca tüm Covid protokolleri yürürlükte olduğundan ve Birleşik Krallık 14 günlük karantina uygulaması yaptığı için Cavill’in Los Angeles’a uçması ihtimali görünmüyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.