Hellboy’un Altyazılı Fragmanı Yayımlandı

Hellboy’un Altyazılı Fragmanı Yayımlandı

  26 Ocak 2019

  273 Okunma

Hellboy uyarlaması filmin yeni bir altyazılı fragmanı yayınlandı.

Hellboy uyarlaması olan filmden yeni bir altyazılı fragman geldi. Fragmana baktığımız zaman film hakkında bazı detayların geldiğini de görebiliyoruz.

Hellboy filminde yönetmen koltuğunda Neil Marshall filmin başrolünde ise David Harbour yer almaktadır. Film sinema dünyasında gündemde kalmaya devam ediyor. Film hayranlarıyla buluşmak için son hazırlıklarını yapıyor. Son olarak ise altyazılı fragman geldiği görülüyor.

Daha öncesine baktığımız zaman Guillermo Del Toro, çizgi romanlardan iki tane Hellboy filmi uyarlamıştı. Bu iki filmin sonrasında çizgi romanların tekrar uyarlandığını görebiliyoruz. Filmin başrol oyuncusu olan David Harbour’un yapmış olduğu açıklamalara göre bu filmin eski serilere göre çizgi roman serisine göre daha fazla benzediği görülmektedir. Bu noktada çizgi romanlarda olduğu gibi vahşet ve kan dolu sahnelerin bizleri beklediği görülmektedir. Harbout bu noktada açıklamasında onların birer canavar ve bunun bir film olmasına rağmen gerçekten insan öldürüyormuş hissinin yaşandığı görülmektedir. Filmde kafalarını koparırken aynı zamanda kanlarında da yıkanıyorsunuz. Kalpleri söküp atmanın bile insanlara karışık duygular yaşatmasına sebep olduğunu belirtiyor.

Hellboy çizgi romanlarının konusuna baktığımız zaman konunun şu şekilde olduğunu görebiliyoruz: Hellboy karakteri, Hellboy’un baş düşmanı ve Ogdru Jahad ajanının şeytani çağrısıyla dünyaya gelmektedir. Profesör Broom ise bu noktada onun üzerinde deney yapmakta olan ve ona ebeveynlik yapan kişidir. Aynı zamanda Broom, Bureau For Paranormal Research and Defence departmanında gizli uzman ve yönetici platformundadır. Aynı zamanda yeni film David Horbour’un kırmızı boynuzları altında daha korku odaklı ve daha vahşi durmaktadır. Hatta bu yüzden filme +18 yaş sınırı getirileceği söylenmekte olanların arasında yer almaktadır. Filmin senaryosunu ise yine Hellboy çizgi roman serisinin yaratıcısı olan Mile Mignola’nın kaleme almakta olduğunu görebiliyoruz.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.