HBO’dan Yeni Bomba Yolda: ‘The Outsider fragman’

HBO’dan Yeni Bomba Yolda: ‘The Outsider fragman’

  19 Ekim 2019

  1.037 Okunma

Romanlardan film yapma konusu gerçekten büyük bir kaynak sağlıyor sinema dünyasına. HBO tarafından gelecek olan yeni film için, Stephen King'in ünlü romanından uyarlayabildiğini söyleyebiliriz.

Romanlardan film yapma konusu gerçekten büyük bir kaynak sağlıyor sinema dünyasına. HBO tarafından gelecek olan yeni film için, Stephen King’in ünlü romanından uyarlayabildiğini söyleyebiliriz. Stephen King’in ünlü romanından Richard Price tarafından uyarlanan HBO’nun yeni korku / gerilim dizisi The Outsider’dan fragman geldi!

11 Ocak 2020 itibariyle beyaz ekranda yerini alacak olan ve ilk sezonu 10 bölüm olarak planlanan The Outsider’ın yönetmenliğini Andrew Bernstein, Jason Bateman, Charlotte Brändström gibi isimler üstleniyor. Dizinin konusu ise; 11 yaşındaki bir çocuğun vahşice öldürülmüş cesedinin bir parkta bulunmasının ardından, gerek görgü tanıklarının ifadeleri, gerekse alınan parmak izleri Flint City isimli birini işaret etmektedir.

Flint City şehrin en saygın adamlarından biridir! Bir diğer cinayet şüphelisi ise mükemmel bir aile babası tablosu çizen, küçükler ligi koçu, iki kız çocuk sahibi İngilizce öğretmeni Terry Maitland’dır. Soruşturmayı dedektif Anderson sürdürmekte ve Terry suçsuz olduğunu açıklamaya çalışsa da duruşma aleyhinde ilerlemektedir. Ancak Terry’nin olay gecesi ile ilgili anlatacakları vardır!

Hikayeyi bu şekilde temelleyen yönetmenimiz, hem kurgusunda hem de senaryo aşamasında bizzat yer alıyor. Çünkü senaryoyu romandan aktarmak, oldukça zor bir iş ve temasını, tarzını bozmadan bunu yapması gerektiği için de çalışmalarına bu dengelerde yapı sağlamış olacak. Farklı olanı, ayrıntılı bir şekilde ön plana çıkarılanı ve seçimler dahilinde karşınızda yer alan bütün çözümleri online olarak büyüten her yeni film içeriğini sitemiz üzerinde sizlere yansıtmaya tüm hızımızla devam ediyoruz. Zaman kaybetmeyin ve çalışmaların tamamına tek bir tıklama ile ulaşmaya başlayın.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.