Hayvan Mezarlığı Filminin Yeni Poster ve Fragmanı Yayınlandı

Hayvan Mezarlığı Filminin Yeni Poster ve Fragmanı Yayınlandı

  8 Şubat 2019

  197 Okunma

Pet Sematary - Hayvan Mezarlığı Filminden Yeni Poster ve Fragman geldi.

Hayvan Mezarlığı filmi gerilim ve korku türünde yer alan filmlerin arasında yer almaktadır. Filmin yeni fragmanı da bekleyen kişiler ile buluştu.

Stephen King tarafından yazılmış olan ve dehşet verici romanların arasında bulunan Hayvan Mezarlığı filmi yeni bir şekilde beyaz perdeye uyarlandı. Filmin posteri ve fragmanı yayımlandı.

Filmin yönetmen koltuğunda 2014 yılında Şeytanın Gözleri filmini yöneten Dennis Widmyer ile beraber Kevin Kölsch ikilisi yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosuna baktığımız zaman ise Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti filminde yer alan Jason Clarke ile beraber Amy Seimetz, iki tane Oscar’ı bulunan John Lithgow oyuncularına en olarak Hugo Lavoie, Alyssa Broke Levine, Obssa Ahmed ve Jete Laurence gibi isimler bulunuyor.

Stephen King, yazmış olduğu korku romanlarıyla tanınmaktadır. Filmin konusuna baktığımız zaman ise; Boston’da şehir yaşamlarına alışmış olan fakat kırsal kesime taşınma kararı veren bir ailenin başına gelenler anlatılmaktadır. Ailenin kızları ve oğlu bulunmaktadır. Çift oğullarını yaşanan bir kazanın sonucunda kaybeder. Bu travmanın ardından çiftin kedileri de öldü ve evlerinin yakınında bir yere gizemli bir mezarlığa gömüldü. Bu gömülmenin ardından kedileri tekrar hayata dönecektir. Gizemli mezarlığın sırrını aile de öğrenir. Bu mezarlık gömülmüş olan her şeyi beden olarak geri döndürür. Louis ise oğullarını geri getirebilmek için bu mezarlığı kullanmaya karar verir. Film ülkemizde 5 Nisan 2019 tarihinde vizyona girecek.

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir. 2020 Filmleri - 2019 Filmleri - Avengers: Endgame - Yenilmezler 4