Harrison Ford ‘The Call of the Wild’ Fragmanında Köpekle Maceraya Çıkıyor!

Harrison Ford ‘The Call of the Wild’ Fragmanında Köpekle Maceraya Çıkıyor!

  23 Kasım 2019

  1.506 Okunma

Jack London'ın sevilen edebi klasiğinden uyarlanan ve başrollerini Harrison Ford'un üstlendiği The Call of the Wild filminden fragman yayınlandı.

Jack London’ın birçok kez ekrana uyarlanan edebi klasiğinden uyarlanan The Call of the Wild‘dan ilk fragman yayınlandı. Filmde Buck isimli bir köpeğin Alaska’daki vahşi yaşamda hayatta kalmak için verdiği mücadele anlatılıyor.

Türkçe’ye ‘Doğa’nın çağrısı’, ‘Vahşetin çağrısı’ gibi isimlerle çevrilen The Call of the Wild, Chris Sanders tarafından beyaz perdeye yeniden uyarlanıyor. Filmin senaryosunu ise Logan, Alien: Covenant, Blade Runner 2049 gibi yapımların senaryosunu da yazan Michael Green kaleme alacak.

Jack London’ın aynı adlı romanından uyarlanan The Call of the Wild, 1890’ların refah döneminde Kaliforniya’daki evinden alınıp soğuk Alaska’nın Yukon’una nakledildiğinde, mutlu ev hayatının alt üst olmasının ardından büyük yürekli köpek Buck’ın hikayesini konu alıyor. Film, Alaska’nın vahşi yaşamına uyum sağlamak zorunda kalan Buck’ın mücadelesini izleyicilerle buluşturacak.

Chris Sanders’ın yönettiği filmin oyuncu kadrosunda Harrison Ford’un yanı sıra Dan Stevens, Omar Sy, Karen Gillan, Bradley Whitford ve Colin Woodell gibi isimler yer alıyor.

The Call of the Wild, 21 Şubat 2020 tarihinde vizyona girecek.

Vahşetin Çağrısı – The Call of the Wild (2020) Filmi Türkçe Altyazılı Fragman izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.