Haley Lu Richardson Başrollü HBO Max Filmi “Unpregnant”tan İlk Fragman!

Haley Lu Richardson Başrollü HBO Max Filmi “Unpregnant”tan İlk Fragman!

  15 Ağustos 2020

  37 Okunma

HBO Max, Haley Lu Richardson ve Barbie Ferreira'nın başrolünde olduğu gençlik filmi Unpregnant'tan fragman yayınladı.

HBO Max ve WarnerMax’ın orijinal uzun metrajlı filmi Unpregnant’ın ilk fragmanı izleyicilerin beğenisine sunuldu. Unpregnant, kendisini beklenmedik bir şekilde hamile bulan Haley Lu Richardson’ın oynadığı genç kız Veronica’yı konu alıyor.

Jenni Hendriks ve Ted Caplan’ın romanından uyarlanan Unpregnant’ın konusu şöyle: 17 yaşındaki Veronica, beklenmedik bir şekilde hamile olduğunu öğrenir ve hayatı bambaşka bir hale gelir. Üniversite için gelecek vaat eden Veronica, bunun gözleri önünde kaybolduğunu gördüğünde vermek zorunda kalacağını asla düşünmediği bir kararı düşünmeye başlar. Erkek arkadaşına gidemeyeceğini düşünen Veronica, kürtaj olmaya karar verir. Hiç hafife alınmayan bu karar, onu eski en iyi arkadaşı Bailey ile üç gün boyunca New Mexico’ya 1000 millik komik bir yolculuğa çıkarır.

Rachel Lee Goldenberg tarafından yönetilen filmin senaryosunu Goldenberg, Bill Parker, Jennifer Kaytin Robinson ve Ted Caplan birlikte uyarladı. Unpregnant’ın oyuncu kadrosunda Haley Lu Richardson ve Barbie Ferreira’nın yanı sıra Alex MacNicoll, Breckin Meyer, Giancarlo Esposito, Ramona Young ve Sugar Lyn Beard gibi isimler yer alıyor.

Unpregnant, 10 Eylül’de HBO Max’te yayınlanacak.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.