Ali Sunal’ın Yeni Filmi “Hareket Sekiz”den İlk Fragman (Teaser) Geldi!

Ali Sunal’ın Yeni Filmi “Hareket Sekiz”den İlk Fragman (Teaser) Geldi!

  7 Ağustos 2019

  1.630 Okunma

Ali Yorgancıoğlu'nun yönetmenliğini üstlendiği, Ali Sunal, Sarp Bozkurt ve Onur Atilla'nın başrolünü paylaştığı "Hareket Sekiz" filminden ilk Fragman (Teaser) yayınlandı.

Türkiye’nin gelmiş geçmiş en iyi aktörü olarak kabul edilen merhum Kemal Sunal‘ın oğlu Ali Sunal‘ın Onur Atilla ve Sarp Bozkurt ile başrolünü paylaştığı Hareket Sekiz filmi için geri sayım başladı. 4 Ekim 2019 tarihinde sinema severler ile buluşacak olan komedi türünde ki filmde Hep Yek, Aslı Gibidir ve Hayalet Dayı gibi komedi filmlerinden tanıdığımız Ali Yorgancıoğlu yönetmen koltuğuna bir kez daha oturuyor. Senaryosunda Ayberk Çınar‘ın imzası bulunan filmin oyuncu kadrosunda ise; Ali Sunal, Onur Atilla, Sarp Bozkurt, Gürgen Öz, Devrim Yakut, Bihter Öztürk Dinçel, Hande Katipoğlu, Hakan Bilgin, Aykut Taşkın, Çağatay Atasagun ve Doğan Akdoğan yer alıyor.

Filmin yayınlanan teaser videosunda eğlence dolu hareketli ve aksiyon dolu havasını rahatlıkla görebiliyoruz. Filmin konusu ise şöyle; Kazım, Bünyamin ve Reşat adında ki üç polis memurunun bu güne dek yakaladığı başarıların tamamı tesadüfler üzerine kuruludur. Üç polis memuruna bu kez çok zor ve tehlikeli bir görev verilir. Zolka adında ki bir Rus mafyası lideri büyük bir kaçakçılık organizaasyonu planlar. Rus mafya lideri özel bir silahta kullanılması için Bor madenini Türkiye’den kaçırıp yurt dışına götürmeyi planlar. Ancak Türk emniyet müdürleri tetiktedir ve üç tesadüfler üzere kurulu başarılı polis memurunu Zolka’yı yakalaması için görevlendirmiştir. Kazım, Reşat ve Bünyamin üçlüsü başlarına geleceklerden habersiz bir şekilde büyük bir kargaşanın içine düşer. Acaba muhteşem üçlü Zolka’yı yakalayıp adalete teslim edebilecek midir?

Hareket Sekiz Teaser (Fragman) izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.