Guy Ritchie’nin Yeni Uyarlama Filmi “Cash Truck”ın Oyuncu Kadrosu Belli Oldu!

Guy Ritchie’nin Yeni Uyarlama Filmi “Cash Truck”ın Oyuncu Kadrosu Belli Oldu!

  10 Kasım 2019

  897 Okunma

Britanyalı yönetmen Guy Ritchie'nin “Cash Truck” isimli yeni uyarlama filminde oyuncu kadrosu şekillenmeye başladı.

Guy Ritchie, yönetmenliğini ve senaristliğini kendisinin üstlendiği, Charlie Hunnam, Matthew McConaughey, Colin Farrell gibi isimleri bir araya getiren ve 2020’de vizyona girecek The Gentlemen filminin ardından vakit kaybetmeden bir sonraki projesine geçecek.

Fransalı yönetmen Nicolas Boukhrief‘in 2004 yapımı Le Convoyeur filminin yeniden çevrimi olarak karşımıza çıkacak olan filmin oyuncu kadrosu şekillenmeye başladı. Filmin başrolünde Jason Statham‘ın yer alacağı biliniyordu. Kısa bir süre önce de ünlü oyuncuya Holt McCallany‘nin eşlik edeceği ortaya çıkmıştı.

Variety’de yer alan habere göre, Statham ve McCallany’nin yanı sıra oyuncu kadrosunda Scott Eastwood, Jeffrey Donovan, Laz Alonso ve Josh Hartnett gibi isimler de yer alacak.

2004 yapımı Le Convoyeur‘ın başrollerinde Albert Dupontel ve Jean Dujardin yer alıyordu. Vigilante isimli zırhlı bir araç şirketinde işe giren gizemli bir adamın planını harekete geçirmek için çalışanların arasına karışması ve doğru anı beklemesi anlatılıyordu. Ritchie’nin yeniden çekiminde ise Los Angeles’a yüz milyonlarca dolar taşıyan bir zırhlı araç şirketinde işe giren H isimli gizemli bir adamın hikayesi birden fazla bakış açısıyla anlatılacak.

Cash Truck‘ın çekimlerine Londra’da bu ay başlanacak, çekimlerin bir bölümü ise Los Angeles’ta yapılacak. Filmin vizyon tarihi ise şimdilik belirsizliğini koruyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.