Guy Ritchie, The Gentlemen Filmine Dayanan Bir Dizi Hazırlıyor

Guy Ritchie, The Gentlemen Filmine Dayanan Bir Dizi Hazırlıyor

  2 Ekim 2020

  3 Okunma

Miramax TV, Guy Ritchie tarafından yazılan ve yönetilen 2020 yapımı The Gentlemen’ı televizyon dünyasına taşıyor.

Miramax TV, Guy Ritchie tarafından yazılan ve yönetilen ve Matthew McConaughey’nin oynadığı stüdyonun başarılı aksiyon-komedi filmine dayanan The Gentlemen’ı geliştiriyor. Ritchie, filmdeki yapımcı arkadaşları Ivan Atkinson ve Marn Davies ile birlikte yapımcılığını üstleneceği diziyi yazacak ve yönetecek.

Ocak 2020’de vizyona giren ve dünya çapında gişede 115 milyon doların üzerinde hasılat yapan filmde Colin Farrell, Charlie Hunnam, Henry Golding ve Hugh Grant de başrolde yer alıyor.

Miramax’ın dünya çapındaki televizyon başkanı Marc Helwig yaptığı açıklamada, “Miramax Television, Guy Ritchie ile The Gentlemen’de ortaklığımızda yeni yaratıcı bir çığır açmanın heyecanını yaşıyor” dedi. Helwig açıklamasının devamında şu sözleri sarf etti: “En farklı ve üretken film yapımcılarından ve yaratıcılığına yıllardır hayranlık duyduğum biri olarak,” The Gentlemen “ın sinema yolculuğunu küresel premium televizyon dünyasına taşımaktan daha heyecanlı olamazdık.”

The Gentlemen, Guy Ritchie’nin filmlerinden birinin ilk kez TV serisine dönüşmesi değil. Daha önce 2000 yapımı Snatch filmi, Rupert Grint’in oynadığı bir dizi haline getirildi.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.