Guy Ritchie İmzası Taşıyan Toff Guys’ın Çekimleri Bitti

Guy Ritchie İmzası Taşıyan Toff Guys’ın Çekimleri Bitti

  11 Şubat 2019

  232 Okunma

Toff Guys'ın çekimlerinin bittiği açıklandı.

Sevilen yönetmen Guy Ritchie’nin yeni filmi olan Toff Guys filminin çekimleri tamamlandı.

Daha önce Sherlock Holmes, Kapışma ve Ateşten Kalbe Akıldan Dumana gibi ünlü filmlerin yönetmen koltuğunda oturmuş olan başarılı İngiliz yönetmen Guy Ritche filmi ise Toff Guys filminin koltuğunda oturuyordu. Filmin ülkemizdeki vizyon tarihi henüz tam olarak belli değil. Fakat önümüzdeki sene vizyona girmesi bekleniyor.

Filmin bol yıldızlı oyuncu kadrosuna baktığımız zaman Altın Küre ve Oscar ödülü almış olan Matthew McConaughey, daha önce Crazy Rich Asians filmiyle dikkatleri üzerine çeken Henry Golding, dizinin yıldızı olan Charlie Hunnam, İrlandalı ve Altın Küre sahibi bir aktör olan Colin Farrell, Altın Küre’ye sahip olan usta oyuncu Hugh Grant, daha önce Succession dizisinde rol almış olan Jeremy Strong yer almaktadır.

Filmin hikayesinin detaylarının net olduğu henüz tam olarak açıklanmadı. Fakat gelen söylentilere bakıldığı zaman filmde Matthew McConaughey’in adeta bir ot imparatorluğu kurduğu belirtilirken fakat artık emekli olmak isteyen bir iş adamını canlandırdığı söyleniyor. Hikayede yer alan diğer karakterler ise ya McConaughey’in bu düzende ayakta durmasına yardımcı oluyor ya da düzene burnunu sokuyorlar. Michelle Dockery filmde McConaughey’in karısını, Henry Golding ise Vietnamlı olan bir gangsteri oynarken Hugh Grant ise McConaughey’in gizli bir şekilde fotoğrafını çeken ve ona şantaj yapmaya çalışan birisini canlandırmaktadır.

 

Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.