Gündemin “7. Koğuştaki Mucize” Filmi Box Office Lideri Oluyor!

Gündemin “7. Koğuştaki Mucize” Filmi Box Office Lideri Oluyor!

  16 Ekim 2019

  1.410 Okunma

Kore filmi uyarlaması olarak yorumlayabileceğimiz 7. Koğuştaki Mucize filmi, kendi içindeki hikayesi ve yapısı ile pek çok kişiyi üzen, duygulandıran ve film boyunca ağlatan bir film. Peki filmin hikayesi nedir? Gelin hep birlikte göz atalım.

Kore filmi uyarlaması olarak yorumlayabileceğimiz 7. Koğuştaki Mucize filmi, kendi içindeki hikayesi ve yapısı ile pek çok kişiyi üzen, duygulandıran ve film boyunca ağlatan bir film. Tabi film boyunca ağlamak bir ölçüt değil ama beğeni konusunda baktığımız zaman, gerçekten de insanların isteklerine cevap veren bir film gibi görünüyor. Bu yüzden de gerek izlenme olsun, gerek reklamı olsun çok önemi bir film olarak çıkıyor karımıza. 7. Koğuştaki Mucize filmi izlemek isteyenlerin merakla sinemalara koştuğu bu film, box office lideri oluyor. Yani en çok izlenen filmlerden. Peki şu an listede durum nedir? Hemen bakalım.

Liste bu şekilde ilerliyor. Peki ama filmin hikayesi neydi? Gelin yeri gelmişken bir de ona bakalım. Başrolünde genç oyuncu Aras Bulut İynemli ve Nisa Sofiya Aksongor’un yer aldığı 7. Koğuştaki Mucize filminin vizyon tarihi için geri sayım başladı. Senaryosunu Kubilay Tat’ın yazdığı film, aralarında çok özel ve güçlü bir bağ olan baba ile kızının hikayesini anlatıyor. Oldukça duygu dolu olan bu film, hikayesi ve oyuncu kadrosu ile gayet keyifli bir seyir zevki sunuyor. Sıradan hayatı bir anda alt üst olan Memo’nun iyilik dolu çocuk kalbi ve her şeyden çok sevdiği kızı dışında bir dünyası yoktur. Memo suçsuzdur ve şimdi yaşamına geri dönebilmesi için bir mucizeye ihtiyacı vardır. Peki sizin yorumunuz nedir?

Şimdiden keyifli seyirler diliyoruz. Hatta hemen fragmanı da bırakalım buraya.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.