Greta Gerwig ve Adam Driver, Noah Baumbach İmzalı Netflix Filminde Başrol Olacak

Greta Gerwig ve Adam Driver, Noah Baumbach İmzalı Netflix Filminde Başrol Olacak

  6 Kasım 2020

  2 Okunma

Greta Gerwig ve Adam Driver'ın, Noah Baumbach imzalı Netflix filminde başrolde yer alacağı konuşuluyor. Filmin, önümüzdeki yıl izleyicilerle buluşması planlanıyor.

Mistress America, Greenberg, Frances Ha gibi yapımlarda birlikte çalışan Greta Gerwig ve Noah Baumbach, bir Netflix filminde yeniden bir araya gelmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıl Adam Driver ve Scarlett Johansson başrollü Marriage Story filminde Netflix ile işbirliği yapan Noah Baumbach, bir kez daha platformla çalışacak. Ancak şimdiye kadar projenin detaylarıyla ilgili resmi bir açıklama yapılmadı.

What’s On Netflix adlı sitede yer alan bilgilere göre, Noah Baumbach tarafından yönetilen başlıksız bir Netflix filminin çekime başlayacak ve muhtemelen 2021 yılının sonunda yayına hazır olacak. Henüz olay örgüsü detayları belli olmayan filmin başrollerinde daha önce Frances Ha filminde birlikte çalışan Adam Driver ve Greta Gerwig’in oynayacağı bildirildi.

Önümüzdeki yıl Netflix’te yayınlanacak olan film, The Squid and the Whale, Frances Ha gibi klasiklere imza atan yönetmenin Gerwig ile birlikte çalışacağı dördüncü film olacak. Adam Driver ise Baumbach imzalı Marriage Story filmiyle Oscar’a aday gösterilmişti.

Konusu hakkında henüz bir detay bilinmeyen filmin çekimlerine önümüzdeki yıl başlanması bekleniyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.