Görevimiz Tehlike 7’de Bazı Karakterler Geri Döndürülecek

Görevimiz Tehlike 7’de Bazı Karakterler Geri Döndürülecek

  21 Ocak 2019

  238 Okunma

Efsane seri Görevimiz Tehlike 7'de bazı karakterlerin geri döneceği açıklandı.

Beyaz perdenin en aksiyon dolu filmlerine baktığımız zaman ilk sıralarda Görevimiz Tehlike filminin yer aldığını görebilirsiniz. Mission Impossible’nin önümüzdeki süreçlerde de devam edeceği belirtildi. Görevimiz Tehlike’nin 7’nci filminde ise izleyicileri şaşırtacak olan bazı karakterlerin geri döneceği görülmektedir.

Görevimiz Tehlike filmini tam olarak bilmeyenler için kısa bir şekilde özet verelim. Görevimiz Tehlike filminin başrol oyuncusu Tom Cruise’dur. Görevimiz Tehlike filminin önümüzdeki yıllarda yeni hikayesiyle karşımıza çıkması beklenmektedir. Film hakkında yapılmakta olan açıklamalar incelendiği noktada filmin devamı olarak iki tane devam filmi daha gelmesi bekleniyor. Görevimiz Tehlike 7’nin yönetmen koltuğunda ise Christopher McQuarrie yer almaktadır. Serinin yedinci filmi 2021 yılında geleceği gibi sekizince filminin de 2022 tarihinde gelmesi beklenmektedir.

Film hakkında bütün detaylar netleşmedi. Fakat bütün bu detayların netleşmesinin sonrasında bu iki filmin de tam olarak neyi konu alacağı da merak edilmektedir. The Hollywood Reporter tarafından yapılan habere göre, filmin yönetmeni Christopher McQuarrie izleyicilerini iki filmde de şaşırtmayı başaracak. Yeni filmlerde Henry Cavill tarafından hayat verilmekte olan August Walker karakteriyle Alec Baldwin tarafından canlandırılmakta olan Alan Hunley karakterinin geri dönmesi beklenmektedir. Serinin altıncı filminde bu iki karakter ölmüştü. Fakat aksiyon filmlerinde daha öncede ölmüş olan bir karakterin aslında ölmemiş olduğunu görebiliyoruz. Görevimiz Tehlike 7 filminde de bu duruma başvurulacak gibi duruyor. Hikayede bu hamlelerle seyirciler şaşırtılacak.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.