“Good Morning, Midnight“ Kadrosunu Sürpriz Bir İsimle Tamamladı!

“Good Morning, Midnight“ Kadrosunu Sürpriz Bir İsimle Tamamladı!

  11 Temmuz 2019

  576 Okunma

Good Morning Midnight’ta George Clooney ile rol olacağı öğrenilen o oyuncunun Felicity Jones olduğu açıklandı. Kadrosunda gelişmeler yaşanan Good Morning Midnight, Her şeyin Teorisi, Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi ve Cehennem gibi yapımlarda boy gösteren oscar adaylı başarılı oyuncu Felicity Jones ile kadrosuna renk kattı. Lilly Brooks Dalton’un yazarlığında olan bilim kurgu türündeki filmde ünlü aktör George Clooney ile başrol paylaşacak.

Filmin yönetmeliğini üstlenen isim ise Confessions of A Dangerous Mind, Unscripted, Good Night and Good Luck, Suburbicon gibi yönetmeliğini başarılı bir şekilde tamamlayan vd aynı zamanda Felicity Jones’un başrol partneri George Clooney olacak. Romanın senaryolanmasında kalemi elinde tutan isim de oscar ödüllü Diriliş Zombi filmi “Overlord Operasyonu“ “İşkence Odası“ gibi filmlerin senaryoya dökülmesinde emeği olan Mark L. Smith olacak.

Romanın konusu ise şöyleydi: Uzun zamandır gökyüzünü inceleme emelinde olan ve dünyanın uçsuz bucaksız noktalarında hayatını sürdüren orta yaşlarında bir gök bilimci olan Augustine, Arotic araştırma merkezine ulaşmayı başarmış olsa da beklenmedik olaylarla karşılaşacaktır. Merkeze ulaştıktan kısa bir süre sonra bazı kötü gidişatlar nedeniyle araştırma merkezi tahliye edilecektir. Merkezden ayrılmayı reddeden Augustine, kalıp çalışmalarına devam etmek istemektedir. Tesadüfen gizemli bir çocukla karşılaşır. Adı Iris olan bu çocuk radyo dalgalarınının sessizleşmesini sağlayabilecek bir yeteneğe sahiptir. O sırada Jüpiter yolculuğunda olan Sullivan ve ekibinin yolculukları esnasında kontrol yapımları ve ekipleriyle iletişim bağları kopar. Uzayın derinliklerine gitmeyi başaran bu ekibin geri dönebilme ihtimalleri karmakarışık bir hâl almıştır. Augustine ve Sullivan ikilisinin bir şekilde bir araya gelecekleri konusu da olayları hangi boyutlara taşıyacak merakla beklenmektedir.

“Good Morning Midnight“ filmi prodüksiyonu Ekim ayında başlayacak haberi şimdilik sabit kalmakta.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.