Godzilla ve Kong’un Vizyon Tarihi Kasım 2020’ye Ertelendi

Godzilla ve Kong’un Vizyon Tarihi Kasım 2020’ye Ertelendi

  25 Kasım 2019

  1.537 Okunma

13 Mart 2020’de vizyona girmesi beklenen Godzilla vs. Kong'un vizyon tarihi ertelendi.

2020’nin Mart ayında vizyona girmesi beklenen Godzilla ve Kong‘un vizyon tarihi ertelendi. Warner Bros, filmin yeni vizyon tarihinin Kasım 2020’ye ertelendiğini açıkladı.

Goril King Kong ile Godzillayı karşı karşıya getiren Godzilla Vs. Kong vizyon tarihinde değişiklik yapıldı. Daha önce Mayıs 2020 olarak belirlenen, ardından 13 Mart 2020 olarak değiştirilen filmin vizyon tarihi ileri bir tarihe ertelendi. Yapılan açıklamada yeni vizyon tarihinin Kasım 2020 olarak belirlendiği duyuruldu.

Sinema tarihinin en korkunç yaratıkları olan ikilinin yer alacağı Godzilla Vs. Kong ile ilgili açıklama yapan Warner Bros’un başkanı Toby Emmerich “Belki bir yıl geç ortaya çıkabilir. Böylece izleyiciye birinci sınıf bir film verebiliriz” ifadelerini kullanmıştı.

Godzilla Vs. Kong’un yönetmenlik koltuğuna You’re Next, The Guest gibi yapımların yönetmeni olan Adam Wingard oturacak. Oyuncu kadrosunda ise Alexander Skarsgård, Netflix’in en popüler dizilerinden olan Stranger Things’in başrol oyuncularından Millie Bobby Brown, The Town, The Prestige gibi yapımlardan tanıdığımız Rebecca Hall, Jessica Henwick, Danai Gurira gibi isimler yer alıyor.

Belirlenen yeni vizyon tarihine göre Godzilla Vs. Kong 20 Kasım 2020’de izleyicilerle buluşacak.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.