Ghostbusters: Afterlife’tan Türkçe Altyazılı İlk Fragman

Ghostbusters: Afterlife’tan Türkçe Altyazılı İlk Fragman

  11 Aralık 2019

  2.035 Okunma

Jason Reitman'ın yönetmenlik koltuğuna oturduğu Ghostbusters: Afterlife'tan ilk fragman paylaşıldı.

Ghostbusters’ın yeni versiyonu olan devam filmi Ghostbusters: Afterlife’ın fragmanı resmi olarak paylaşıldı. Orijinal serinin yönetmeni Ivan Reitman’ın oğlu Jason Reitman tarafından yönetilen filmde eski isimler de bulunsa da yeni nesil bir kadro yer alıyor.

Orijinal serinin devamı niteliğinde olan filmin konusu şöyle: Yalnız bir anne iki çocuğuyla birlikte gözlerden uzak bir kasabaya yerleşir. Bu kasabada hayalet avcıları ile bağlantılarını ve dedelerinin bıraktığı mirası keşfetmek için maceraya atılacak.

Orijinal serinin devamı Ghostbusters: Afterlife, 2016 yılında kadın başrollü olan Ghostbusters filmini yok sayacak. Yönetmenliğini Jason Reitman’ın yaptığı filmin senaryosunu Gil Kenan kaleme alıyor. Eski kadrodan Sigourney Weaver, Dan Aykroyd, Bill Murray ve Ernie Hudson yeni devam filmine eski rolleri ile geri dönerken, yeni genç yetenekler olarak ise Finn Wolfhard, Mckenna Grace, Carrie Coon ve Paul Rudd isimleri yer alıyor.

Ghostbusters: Afterlife 10 Temmuz 2020 tarihinde ülkemizde izleyicilerle buluşacak.

Hayalet Avcıları: Öteki Dünya Türkçe Altyazılı Fragman izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.