Genç David Bowie’yi Johnny Flynn Canlandıracak

Genç David Bowie’yi Johnny Flynn Canlandıracak

  1 Şubat 2019

  212 Okunma

David Bowie'yi Johnny Flynn'ın canlandıracağı açıklandı.

David Bowie’nin biyografisini konu laan Stardust filminin başrolünde yer alacak olan isim belli oldu. Filmin başrolünde genç David Bowie’yi Johnny Flynn canlandıracak.

Stardust filmi bizlere David Bowie’nin hayatından bir bölümü sunacak. Filmin başrolüne kimin geleceği de belli oldu. Filmde 1971 yılında David Bowie’nin Amerika Birleşik Devletleri’ne ayak basmasını konu edilmektedir. Filmin başrolünde ise karşımıza Johnny flynn çıkacak.

Efsanevi müzisyen David Bowie, 2016 yılında hayata gözlerini yummuş ve bütün dünyayı yasa boğmuştu. Stardust filminde de David Bowie’nin hayatından bir bölümü göreceğiz. Johnny Flyne’i daha önce Les Miserables, Vanity Fair, Lovesick, Genius ve Brotherhood gibi yapımlardan tanıyoruz. Flynn filmde genç Bowie’ye hayat verecektir. Flynn’in gelecek projeleri arasında ise Jane Austen’in yazmış olduğu emma romanından uyarlanmış olan Anya Taylor – Joy ile beraber başrol paylaşacağı filmde yer alacak.

Filmde Açlık Oyunları filminin yıldız oyuncuları arasında yer alan ve Lovesong, Neon Demon gibi yapımlardan da tanıdığımız Jena Malone yer almaktadır. Jena, David Bowie’nin karısı rolünde yer alacak. Filmde Bowie’nin kayıt şirketinin yayıncıları olarak ise Şöhrete İlk Adım ve Glow gibi filmlerden tanımış olduğumuz Marc Maron eşlik edecek.

Ziggy Stardust, David Bowie’nin alternatif karakteri olarak biliniyor ve aynı zamanda bir albümüyle de aynı adı taşıyor. Filmin senaryosunu ise Christopher Bell kaleme alacak. Filmin yönetmen koltuğunda da Gabriel Range bulunmaktadır.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.