Game of Thrones Yıldızı Gleeson, Komedi Dizisiyle TV’ye Geri Dönüyor!

Game of Thrones Yıldızı Gleeson, Komedi Dizisiyle TV’ye Geri Dönüyor!

  10 Mart 2020

  1.051 Okunma

Game of Thrones dizisinde Joffrey Baratheon karakterini canlandıran Jack Gleeson, komedi türündeki BBC dizisi "Out of Her Mind"ın kadrosuna katıldı.

Game of Thrones dizisinde hayat verdiği kral Joffrey Baratheon karakteri ile tanınan Jack Gleeson, 6 yıl aranın ardından ekranlara yeniden dönüyor. Gleeson, Sara Pascoe’nin yazacağı BBC 2 komedi dizisi “Out of Her Mind”ın oyuncu kadrosuna katıldı.

Dünya genelinde izlenme rekorları kıran Game of Thrones dizisinin Yıldızı Gleeson, komedyen Sara Pascoe’nun üreteceği ve Simon Pegg ve Nick Frost’un yönetici yapımcı olarak yer aldığı “Out of Her Mind” adlı komedi dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak. Dizi; kalp krizini, aileyi ve her ikisiyle nasıl yaşamayı sürdüreceğini araştırıyor. Dizinin açıklamasına göre seri, eksantrik karakterleri, animasyonu ve bilimsel açıklamayı birleştirerek geleneksel sitcom formatını yıkmayı umuyor.

Dizinin yaratıcısı Sara Pascoe, ” ‘Out of Her Mind’ zihnimin doğrudan bir ifadesi. Beynimi bir eğlence parkına çevirdik ve herkes davet edildi. Oyuncular Inanılmaz ve insanların ne yaptığımızı görmesi için sabırsızlanıyorum.” dedi.

Out of Her Mind’ın oyuncu kadrosunda Juliet Stevenson, Cariad Lloyd, Fiona Button, Navin Chowdhry,Adrian Edmondson, Sean Gilder, Tom Stuart, Jumayn Hunter, Scroobius Pip, Sheila Reid, Cash Holland, Lorraine Ashbourne ve Cian Barry yer alacak.

İlk sezonu 6 bölüm olarak yayınlanacak dizinin yayın tarihi henüz belli değil.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.