Gal Gadot’lu Wonder Woman 1984’ten Yeni Fragman!

Gal Gadot’lu Wonder Woman 1984’ten Yeni Fragman!

  23 Ağustos 2020

  10 Okunma

DC FanDome etkinliğinde Patty Jenkins imzalı Wonder Woman 1984'ten yeni bir fragman yayınlandı.

Warner Bros’un DC eserlerini ve DC sinematik evrenini tanıtmak için yaptığı çalışmalar kapsamında cumartesi günü düzenlediği DC FanDome Online etkinliği Wonder Woman 1984 Paneli’yle başladı. Filmin yıldızları Gal Gadot, Chris Pine, Kristen Wiig, Pedro Pascal ve yönetmeni Patty Jenkins’in de katıldığı etkinlikte süper kahraman filminin yeni fragmanı yayınlandı.

Fragman, filmin iki kötüsü Cheetah ve Maxwell Lord’a daha kapsamlı bir bakış ortaya koyuyor. Görünüşe göre Lord, insanlara en derin arzularını vermenin bir yolunu keşfediyor; Bu, Diana Prince için 2017’de “Wonder Woman” ın sonunda öldüğü anlaşılan uzun süredir kaybettiği aşkı Steve Trevor’ın geri dönüşü.

Bu fragman, “Wonder Woman 1984” ün ilk fragmanının Aralık 2019’da yayınlanmasından bu yana yılın en çok beklenen filmlerinden birine ilk genişletilmiş bakış sundu.

Filmin oyuncu kadrosunda Wonder Woman’a Gal Gadot, Steve Trevor’a Chris Pine, Cheetah’a Kristen Wiig ve Maxwell Lord’a ise Pedro Pascal hayat veriyor.

Wonder Woman 1984, izleyicileri geçmişe götürecek ve DC Sinematik Evreni’nde olanlardan etkilenmeyen bir hikaye anlatacak. Filmin 5 Haziranda gösterime girmesi bekleniyordu ancak koronavirüs pandemisi nedeniyle ertelenmişti. Patty Jenkins’in yönetmenlik koltuğunda oturduğu yeni Wonder Woman filmi, 2 Ekim’de izleyicilerle buluşacak.

Wonder Woman 1984 (2020) Filmi Fragmanı İzle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.