Gal Gadot’lu Wonder Woman 1984’dan Türkçe Altyazılı İlk Fragman

Gal Gadot’lu Wonder Woman 1984’dan Türkçe Altyazılı İlk Fragman

  11 Aralık 2019

  2.239 Okunma

Patty Jenkins'in yönetmenliğini yaptığı Gal Gadot başrollü Wonder Woman 1984'ten Türkçe Altyazılı fragman yayınlandı.

İlk filmiyle izleyicilerden ve eleştirmenlerden olumlu yorumlar alan ve 821 milyon dolar gişe hasılatına ulaşarak başarılı bir performans sergileyen Wonder Woman’ın devam filmi Wonder Woman 1984‘ten ilk fragman yayınlandı. Gal Gadot’un başrolü üstlendiği film 80’ler döneminde geçiyor.

Filmin yönetmenliğini üstlenen Patty Jenkins, filmin 80’lerde geçmesi nedeniyle eşsiz bir deneyim olduğunu, gerçekliği vermek adına çok uğraştıklarını ifade etti.

Gal Gadot’un canlandırdığı Diana (Wonder Woman)’ın Soğuk Savaş döneminde Sovyetler Birliğine karşı üstlendiği göreve odaklanan filmde Kristen Wiig, Cheeta’ya dönüşen kötü kadın Barbara Minerva’ya hayat veriyor. Pedro Pascal ise Maxwell Lord’u canlandırıyor. Chris Pine da Steve Trevor karakteri ile geri dönüyor.

Patty Jenkins’in yönetmenlik koltuğuna oturduğu filmin senaryosunu Jenkins, David Callaham ve Geoff Johns kalme alıyor. Wonder Woman 1984’ün oyuncu kadrosuna Gal Gadot’a Kristen Wiig, Pedro Pascal, Chris Pine, Connie Nielsen, Gabriella Wilde, Lyon Beckwith ve Robin Wright gibi isimler eşlik ediyor.

Filmin ilk fragmanı, Brezilya’da düzenlenen Comic Con Experience’de bir panelde gösterildi. Wonder Woman 1984 Türkçe Altyazılı Fragmanı izleyebilirsiniz.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.