Gal Gadot’lu Death on the Nile Filminden Yeni Görseller Yayınlandı!

Gal Gadot’lu Death on the Nile Filminden Yeni Görseller Yayınlandı!

  19 Eylül 2020

  4 Okunma

20th Century Studios, Ekim ayında gösterime girmesi planlanan yıldız kadrolu gizem-gerilim filmi Death on the Nile'dan yeni fotoğraflar paylaştı.

Kenneth Branagh, “Murder on the Orient Express”in ardından başka bir Agatha Christie uyarlamasıyla izleyicilerin karşısına çıkacak. 20th Century Studios, Ekim ayında gösterime girmesi planlanan gizem-gerilim filmi açılışında Gal Gadot, Armie Hammer ve Kenneth Branagh yıldızlarının yer aldığı dört yeni Death on the Nile fotoğrafını yayınladı. Yeni fotoğraflar, Hammer ve Gadot’a, dedektif Hercule Poirot rolünde Kenneth Branagh ve diğerlerine yeni bir bakış sunuyor.

Yönetmen Branagh aynı zamanda kurgusal dedektif Hercule Poirot karakterine de hayat veriyor. Death on the Nile’ın konusu şöyle: Yeni kocası ile birlikte Nil Nehri’nde balayı yolculuğuna çıkan Linnet Doyle, bu yolculukta bir cinayete kurban gider. Dedektif Hercule Poirot’un bu gemide yaptığı tatil, çiftin balayının trajik bir şekilde yarıda kesilmesiyle korkunç bir katil arayışına dönüşür.

Death on the Nile, 2017 yapımı Murder on the Orient Express’in film yapım ekibini yeniden biraraya getiriyor ve beş kez Oscar’a aday olan Kenneth Branagh ikonik dedektif Hercule Poirot rolünü canlandırıyor. Kadroda ona Tom Bateman, dört kez Oscar adayı Annette Bening, Russell Brand, Ali Fazal, Dawn French, Gal Gadot, Armie Hammer, Rose Leslie, Emma Mackey, Sophie Okonedo, Jennifer Saunders ve Letitia Wright gibi yıldızlarden oluşan bir kadro eşlik ediyor.

Death on the Nile, 23 Ekim tarihinde gösterime girecek.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.