Gal Gadot, Ertelenen Wonder Woman 1984’ten Yeni Poster Paylaştı

Gal Gadot, Ertelenen Wonder Woman 1984’ten Yeni Poster Paylaştı

  24 Mart 2020

  1.257 Okunma

Gal Gadot, başrolünde yer aldığı ve Corona virüs salgını nedeniyle ertelenen Wonder Woman 1984 filminden yeni poster paylaştı.

Dünya çapında birçok ülkeye yayılan Corona virüsünün en çok etkilediği sektörlerden biri beyaz perde oldu. Sinema salonlarının kapanması nedeniyle yüksek hasılat beklentisi olan birçok film gösterim tarihini erteledi, diğer filmler ve diziler ise salgın nedeniyle çekimleri durdurma kararı aldı. Son olarak Warner Bros, Wonder Woman 1984’ün vizyon tarihini 2 ay erteleyerek Ağustos ayına aldı.

Wonder Woman 1984’ün başrol oyuncusu Gal Gadot, vizyon tarihi ertelenen filmden yeni bir poster paylaştı. Twitter hesabından paylaşım yapan Gadot, şu sözleri kullandı: “Bu karanlık ve korkutucu günlerde, aydınlık bir geleceği dört gözle bekliyorum. Sinemanın gücünü tekrar paylaşabileceğimiz günler. Wonder Woman 1984 filmimize yeni tarih belirlediğimiz için heyecanlıyım. Umarım herkes güvendedir. Herkese sevgilerimi gönderiyorum.”

Patty Jenkins’in yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Jenkins, David Callaham ve Geoff Johns’un kaleme aldığı Wonder Woman 1984’ün oyuncu kadrosunda Gal Gadot’un yanı sıra Kristen Wiig, Pedro Pascal, Chris Pine, Connie Nielsen, Gabriella Wilde, Lyon Beckwith ve Robin Wright gibi isimler yer alıyor.

Wonder Woman 1984’ün 14 Ağustos 2020 tarihinde izleyici ile buluşması planlanıyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.