FX, Fargo’nun Heyecanla Beklenen 4.Sezonundan Yeni Tanıtım Fragmanı Yayınladı

FX, Fargo’nun Heyecanla Beklenen 4.Sezonundan Yeni Tanıtım Fragmanı Yayınladı

  15 Eylül 2020

  4 Okunma

FX, Antoloji serisi Fargo'nun bu ay sonunda yayınlanacak olan 4.sezonundan bir ilk bakış tanıtım videosunu paylaştı. Dizinin 4.sezonu 27 Eylül'de izleyicilerle buluşacak.

Coen Kardeşler’in 1996 yapımı aynı adlı filminden diziye uyarlanan ve her sezonunda farklı bir hikaye anlatan Fargo, bu ay sonu yeni sezonuyla ekranlara dönecek. Noah Hawley’in yaratıcısı olduğu Chris Rock’lı antoloji serisinin 4.sezonundan yeni bir tanıtım fragmanı yayınlandı. Fragman, 1950’lerde geçen hikayenin derinliklerine inerken, birkaç ana karaktere de bakış sunuyor.

Chris Rock’ın başrolünde yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Timothy Olyphant, Uzo Aduba, Salvatore Esposito, Jessie Buckley, Jeremie Harris, Emyri Crutchfield, Amber Midthunder, Jack Huston, Jason Schwartzman, Ben Whishaw, Corey Hendrix, Karen Aldridge, Kelsey Asbille ve Matthew Elam gibi isimler bulunuyor.

Fargo, 4. sezonunda Kansas City’de Donatello Fadda önderliğindeki İtalyan ve Loy Cannon liderliğindeki Afro-American olmak üzere iki suç örgütünün oğullarını takas ederek yaptığı sıra dışı barış anlaşmasını konu alıyor. Her an bozulabilecek ama karlı bir anlaşmanın ardından Kansas City mafyasının aniden hayatını kaybetmesi, her şeyi değiştirir. Yeni sezon, bir göç, asimilasyon ve para için yaptığımız şeyler’in hikayesi olarak tanımlanıyor.

Başlangıçta 19 Nisan’da yayınlanması planlanan ancak koronavirüs nedeniyle ertelenen Fargo 4.sezon, 27 Eylül‘de ilk iki bölümü ile prömiyer yapacak.

Fargo 4. Sezon Tanıtım Fragmanı İzle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.