Friends Ekibi Özel Bölüm İçin Yeniden Bir Araya Gelebilir

Friends Ekibi Özel Bölüm İçin Yeniden Bir Araya Gelebilir

  14 Kasım 2019

  1.033 Okunma

Dünya çapında fenomen dizi Friends, özel bir bölümle hayranlarının karşısına çıkabilir.

Gary Halvorson, Kevin Bright ve Michael Lembeck‘in yönetmenliğini yaptığı 1994’te Amerika’da çekilen ve hâlâ fenomenliğini sürdüren Friends‘ten hayranları sevindirecek bir haber geldi. HBO Max’ın yapımcılığı ile ekip yeniden bir araya gelecek.

Dizinin yıldızlarından Jennifer Aniston‘ın Friends ekibi ile br proje için çalıştıklarını açıklamasının ardından HBO Max’in Friends özel bölümü için hazırlıklara başladığı belirtildi. Dünya çapında efsaneye dönüşen ve popülerliği hâlâ devam eden dizi 25. yıldönümünü kutlarken, ekibin yeniden bir araya gelmesini isteyen hayranların isteği gerçek olabilir.

The Hollywood Reporter’da yayınlanan habere göre, HBO Max’te yayınlanmak üzere 1 saatlik Friends özel bölümü çekilmek için oyuncular ikna edilmiş durumda.

Toplam 10 sezon ve 236 bölümü olan Friends’in oyuncu kadrosunda Jennifer Aniston, Matthew Perry, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, David Schwimmer yer alıyordu.

1994-2004 yılları arasında NBC’de yayınlanan dizinin yayın hakları geçtiğimiz yıllarda Netflix tarafından alınmış ancak dizi daha sonra Warner Bros ve HBO Max’a geçiş yapmıştı. 2019’un bitişiyle dizi Netflix’ten tamamen çekilecek. Hayranlar dizinin geri dönmesi için birçok kez çağrıda bulunmuş, Jennifer Aniston da Friends’ten arkadaşlarıyla bir proje üzerinde çalıştıklarını söylemiş fakat detay vermemişti.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.