Frances McDormand’lı “Nomadland” Filminden İlk Tanıtım Fragmanı Geldi!

Frances McDormand’lı “Nomadland” Filminden İlk Tanıtım Fragmanı Geldi!

  9 Eylül 2020

  8 Okunma

Yazar ve yönetmen Chloe Zhao'nun Frances McDormand başrollü yeni filmi Nomadland'den yeni tanıtım fragmanı yayınlandı.

Searchlight Pictures, Chloe Zhao’nun yönettiği ve Oscar ödüllü aktris Frances McDormand’ın başrolde yer aldığı Nonmadland’ın tanıtım fragmanını yayınladı. Filmin tanıtım fragmanında Frances McDormand, göçebe hayat süren bir topluluğun içinde geziyor. Jessica Bruder’in 2017 yılında çıkan Nomadland: Surviving America in the Twenty-First Century’den uyarlanan film, Venedik, Toronto ve New York film festivallerinde gösterime girecek.

Filmin resmi özeti şöyle: “Nevada kırsalındaki bir şirket kasabasının ekonomik çöküşünün ardından Fern, minibüsünü toplar ve modern bir göçebe olarak geleneksel toplumun dışındaki bir hayatı keşfetmek için yola koyulur.”

Yönetmen Zhao’nun üçüncü uzun metrajlı filmi, Amerikan Batı’sının engin manzarasını keşfinde Fern’in akıl hocaları ve yoldaşları olarak gerçek göçebeler Linda May, Swankie ve Bob Wells’e yer veriyor. Kadroda McDormand’e David Strathairn de eşlik ediyor.

Marvel’in The Eternals’ının yönetmenliğini yapan Zhao, Nomadland’ın yapımcılığını ve kurgusunu yaptı. McDormand aynı zamanda yapımcı olarak da yer alıyor. Film, 4 Aralık’ta vizyona girmeden önce 11 Eylül’de hem Venedik hem de Toronto film festivallerinde eşzamanlı olarak gösterilecek.

Nomadland (2020) Filmi Fragmanı (Teaser) İzle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.