Fighting with My Family Filminden Yeni Klip Geldi

Fighting with My Family Filminden Yeni Klip Geldi

  7 Şubat 2019

  207 Okunma

Yıldızlardan oluşan kadrosuyla yayına girmesi beklenen Fighting with My Family'den yeni fragman geldi.

Komedi türünde bir film olan Fighting With My Family’den yeni bir klipin yayımı yapıldı.

2016 yapımı olan Lady Macbeth ile beraber yıldızı parlamış olan genç aktris Florence Pugh’un başrolde yer almış olduğu aile komedisi filmi olan Fighting With My Family filmini bekleyen kişiler için yeni bir klip yayını yapılarak hayranlara sunuldu.

Fighting With My Family filminin oyuncu kadrosu incelendiği zaman son yılların en popüler yıldızları arasında karşımıza çıkmakta olan Dwayne Johnson, dünyaca ünlü yapım olan Game of Thrones filminde Cersei Lannister’ı canlandıran Lena Headey, daha önceden Cornetto üçlemesinde karşımıza çıkmış olan Nick Frost ve bu isimlerin yanı sıra Jack Lowden, Vince Vaughn, Aqueela Zoll ve Kim Matula yer almaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda ve senaristliğini ise daha önceden The Office dizisinin yaratıcılığını üstlenmiş olan Stephen Merchant bulunuyor.

Fighting With My Family, gerçek bir hikayeden uyarlanarak hazırlanmıştır. Filmde ufak mekanlarda gösteriler yaparak geçimlerini gerçekleştiren eski güreşçi ve gangster olan Ricky, kızı Peige, oğlu Zak ve karısı Julia ile olan yaşamlarına odaklanılmaktadır. Zak ile Paige, WWE için yapılan seçmelere katılma fırsatı elde ederler. Bu şekilde sahip oldukları en çılgın hayallerini bile gerçekleştirme imkanına sahip olurlar. Fakat kardeşlerin yıldız olabilmesi için yetenekleri ve sahip oldukları ilişkiler teste tabi tutulması gerekir. Film ABD’de vizyona 14 Şubat 2019 tarihinde girecek.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.