Fargo’nun Ertelenen 4. Sezonu İçin Yayın Tarihi Belli Oldu

Fargo’nun Ertelenen 4. Sezonu İçin Yayın Tarihi Belli Oldu

  13 Ağustos 2020

  10 Okunma

FX, koronavirüs pandemisi nedeniyle ertelenen Fargo’nun 4.sezonu için yayın tarihini belirledi.

Coen Kardeşlerin 1996 yapımı filminden uyarlanan ve her sezon ayrı bir hikaye anlatan Fargo’nun 4.sezonunun başlangıçta Nisan ayında yayınlanması planlanıyordu ancak Koronavirüs ile ilgili prodüksiyonun nedeniyle beş ay ertelendi. Bu yıl izleyici ile buluşması planlanan dizinin yayın tarihi belli oldu.

Şu anda Chicago’da ön prodüksiyon aşamasında olan Fargo’nun 4.sezonu 27 Eylül Pazar günü arka arkaya iki bölümle prömiyer yapacak. Kalan 9 bölüm ise haftalık olarak yayınlanacak. 11 bölümlük 4.sezonun kalan birkaç bölümünün çekimleri bu ayın sonunda devam edecek.

Bir göç, asimilasyon hikayesi ve para için yaptığımız şeyler olarak tanımlanan “Fargo” nun dördüncü sezonu, 1950’de biri İtalyan, biri Afro-Amerikalı iki suç örgütünün her an bozulabilecek bir barışa imza attığı yer olan Missouri, Kansas City’de geçiyor.

4. sezonun konusu şöyle: Afrika kökenli Amerikalı suç ailesinin başı olan Loy Cannon (Chris Rock), ateşkesi güçlendirmek için en küçük oğlu Satchel’i İtalyan mafyasının başı olan düşmanı Donatello Fadda’ya takas eder. Karşılığında Donatello, en küçük oğlu Zero’yu Loy’a teslim eder. Ancak Kansas City mafya liderinin rutin ameliyat için gittiği hastanede hayatını kaybetmesi sonucunda her şey değişir.

Noah Hawley’in yönetmenlik koltuğunda oturduğu dizinin 4.sezonunda Chris Rock, Uzo Aduba, Jack Huston, Jason Schwartzman, Ben Whishaw, Jessie Buckley, Salvatore Esposito, Andrew Bird, Jeremie Harris gibi isimler yer alacak.

Fargo 4. sezon 27 Eylül’de prömiyer yapacak.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.