Fantastik Canavarlar 3 Ertelendi

Fantastik Canavarlar 3 Ertelendi

  21 Ocak 2019

  227 Okunma

Uzun süredir sevenleri tarafından beklenen Fantastik Canavarlar 3'ün bir süre ertelendiği açıklandı.

Fantastik Canavarlar filmi Harry Potter evreninde 1900’lü yılların başlarında geçmektedir. İsmi tam olarak açıklanmamış üçüncü filmin çekimleri ise şuan ertelenmiş durumdadır. Warner Bros, çekim programlarını ileri bir tarihe aldı. Fakat henüz filmin çekimlerine ne zaman başlanacağı bilinmemektedir.

Fantastik Canavarlar serisi daha önceden Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? Ve Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları şeklinde iki filmle karşımıza çıkmıştı. Serinin daha önceden beş tane ayrı seriden oluşacağı söyleniyordu. Üçüncü filmin ne zaman geleceği ise verilen son kararla beraber değişime uğradı. Filmin daha önceden 2020 yılında vizyona girmesi bekleniyordu. Çekimlerde aksama görülmesiyle beraber filmin vizyon tarihi ileri tarihte bir sürece alınacağı düşünülmektedi.r

Son gelen söylentilere göre Warner Bros’un Fantastik Canavarlar 3 filminin çekimlerini ertelemesinde birçok önemli faktör yer almaktadır. Bu faktörlerin önemli bir bölümünü ise senaryo sorunlarıyla beraber filme katılması beklenen yeni oyuncuların henüz belirlenmemesinin sebep olduğu düşünülmektedir. Fakat bütün bunların arkasında daha büyük sorunların olduğu da düşünülüyor. Warner bros, Fantastik Canavarlar filmlerinin yönetmeni olan David Yates’in Haziran ayında çekime başlanması için bütün hazırlıkların tamamlanmasını beklediği sırada istediklerini tam olarak alabilmeleri için filmin çekimlerine 2019 yılının sonbahar aylarında başlanması beklenmektedir.

Fantastik Canavarlar 3 filminin yönetmen koltuğunda David Yates yer alıyor. Aynı zamanda ikinci filmin oyuncu kadrosunda ise Zoe Kravitz, Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Dan Fogler, Carmen Ejoge, Jude Law ibi isimler yer almıştı.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.