Ezel Akay’ın Haluk Bilginer’li Yeni Filmi “Dokuz Kere Leyla”dan İlk Görseller!

Ezel Akay’ın Haluk Bilginer’li Yeni Filmi “Dokuz Kere Leyla”dan İlk Görseller!

  25 Ocak 2020

  1.338 Okunma

Ezel Akay'ın yeni filmi "Dokuz Kere Leyla"dan yeni yeni görseller yayınlandı.

Neredesin Firuze, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü? ve Yedi Kocalı Hürmüz gibi filmlerle tanınan ve sinema dünyasında önemli bir yer edinen Ezel Akay, yeni bir filmle beyaz perdeye dönmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde Zeki Müren’in Öpücüğü isimli projesi duyurulan Akay, Dokuz Kere Leyla filminin çekimlerine başladı.

Çekimlerin başlamasıyla filmden ilk görseller de gelmeye başladı. Filmden, Elçin Sangu ve Haluk Bilginer’in bulunduğu iki görsel paylaşıldı.

“9 Kere Leyla” zengin bir iş adamı olan Adem (Haluk Bilginer), evliliğindeki heyecanı kaybetmiştir. Başkasına aşık olan Adem, eşi Leyla (Demet Akbağ)’dan ayrılmak istemez ve aşık olduğu Nergis (Elçin Sangu) ile eşi arasında kalır. Adem, Leyla’yı 9 kere öldürmeye karar verir ancak başaramaz. Yaşananlar sonucunda eğlenceli bir hikaye ortaya çıkar ve Adem “Kadınların yeni bir dünya kurması”na sebep olur.

Dokuz Kere Leyla’nın oyuncu kadrosunda Haluk Bilginer ve Demet Akbağ’ın yanı sıra Elçin Sangu, Fırat Tanış, Alican Yücesoy, Hakan Eke, Emre Kıvılcım ve İhsan Ceylan gibi isimler yer alıyor.

Komedi türündeki Dokuz Kere Leyla, 27 Mart’ta izleyicilerle buluşacak.

Dokuz Kare Leyla

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.