Euphoria Dizisinin İkinci Sezonu Gelecek Mi?

Euphoria Dizisinin İkinci Sezonu Gelecek Mi?

  22 Temmuz 2019

  796 Okunma

İlk sezonunda oldukça beğeni toplayan HBO dizisi Euphoria, ikinci sezon da devam edecek. Drake’nin yapımcılığını üstlendiği dizi, ilk sezonunu başarılı 8 bölümle noktalamıştı. Euphoria’nın devam edip etmeyeceği sevenleri tarafından merakla beklenirken dizinin ikinci sezonu için yeşil ışık yandı.

Amerikalı şarkıcı ve aktris Zendaya’nın başrolünü üstlendiği Euphoria, aynı isimli İsrail dizisinin, ABD’ye uyarlanmış hali. Dizinin konusu ise bir grup lise öğrencisinin kimlik arayışını konu alıyor. Uyuşturucu içinde kaybolmuş bir grup lise öğrencisinin, aşk ve dostluk dolu hikayesi.

Euphoria dizisinin yönetmen koltuğunda ise Assassination Nation’dan tanıdığımız Sam Levinson oturuyor. Dizinin başrol oyuncusu Zendaya’ya ise Maude Apatow, Brian Bradley, Eric Dane, Barbie Ferreira, Storm Reid ve Sydney Sweeney gibi isimler eşlik ediyor.

Dizinin orjinali 10 bölüm olarak karşımıza çıksa da Euphoria’nın yeni uyarlaması şimdiden 8 bölüm ile ilk sezonu geride bırakıp, ikinci sezon için hazırlıklarına başladı. Dizinin konusunun nasıl devam edeceği ile ilgili birçok iddia ortaya atılsa da henüz bir açıklama yok.

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir.