“Eternals” Setinde Bomba Paniği: Çalışanlar Tahliye Edildi!

“Eternals” Setinde Bomba Paniği: Çalışanlar Tahliye Edildi!

  11 Kasım 2019

  1.612 Okunma

Marvel'in yeni fimi Eternals'ın İspanya'daki çekimlerinde bomba paniği yaşandı. Oyuncular ve set çalışanları tahliye edildi. Ancak bomba kaynağına ilişkin henüz bir açıklama yapılmadı.

Marvel Sinematik Evreni’nin (MCU) dördüncü aşama filmlerinden Eternals, şaşırtıcı bir haberle gündeme geldi. Kanarya Adaları’na bağlı Fuerteventura Adası’nda çekimleri devam eden ve başrollerinde Angelina Jolie ve Richard Madden‘ın bulunduğu Eternals‘in setinde bomba bulundu. İhbarın ardından olay yerine gelen polisler, oyuncuları ve set çalışanlarını tahliye etti.

Sette patlamamış bomba bulunması nedeniyle çekimler bir süre ertelendi.

The Sun’a açıklama yapan bir set çalışanı “Gerçekten çok korkunçtu. Yüzyıllarca el değmemiş bir bomba gibi görünüyordu ancak faciaya neden olabilirdi” ifadelerini kullandı.

Güvenlik güçleri bombanın kaynağına ilişkin herhangi bir açıklama yapmadı ancak Eternals’in çekimlerinin gerçekleştiği Kanarya adaları, İkinci Dünya Savaşı sırasında Nazilerin askeri üssü olarak kullanılıyordu.

Chloe Zhao‘nun yönetmen koltuğuna oturduğu filmde, ‘Thena’ rolünü Angelina Jolie, ‘Ajak’ rolünü Salma Hayek, ‘Ikaris’i Richard Madden, ‘Dane Whitman/Black Knight’i ise Jon Snow karakteriyle ünlenen Kit Harrington canlandırıyor.

Celestial adlı kozmik varlıkların yarattığı ölümsüz ve süper güçlere sahip bir ırkı konu alan The Eternals, 6 Kasım 2020 tarihinde vizyona girecek.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.