Elvis Presley Biyografisinde Başrol Kim Olacak?

Elvis Presley Biyografisinde Başrol Kim Olacak?

  18 Temmuz 2019

  763 Okunma

Temmuz ayı başında Baz Luhrmann’ın Elvis Presley biyografi filmi için çalışmalara başlandığı biliniyordu. Avustralyalı yönetmen Baz Luhrmann, bu projesinde başrol olarak kimi düşündüğünü ise açıklamamıştı. Herkesin merakla beklediği o haber geldi. Elvis Presley filminde başrol Austin Butler olacak.

Avustralyalı yönetmenin Kral Elvis Presley rolü için birçok oyuncuyu gündeme aldığı biliniyordu. Bu isimler arasında Ansel ElgortAaron Taylor-Johnson ve Miles Teller gibi yakından tanıdığımız başarılı oyuncular da bulunuyordu. Bu kalabalık kadrodan sıyrılan Austin Butler “Kral” rolüyle karşımızda olacak. Biyografide oynayacağı kesinleşen ilk isim ise Elvis Presley’in menajeri rolü olmuştu. Menajer rolü Amerikalı başarılı aktör Tom Hanks’a verilmişti.

Baz Luhrmann ve The Great Gatsb gibi başarılı filmlerin de yönetmen koltuğundaydı. 2020 yılında çekimlerine başlanacak. Avusturalyalı yönetmene senaryo yazmasında daha önceden birçok kere beraber çalıştığı Craig Pearce eşlik edecek. Elvis Presley biyografisinin de başarı yakalayacağı tahmin ediliyor.

Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir.