Elvis Presley Biyografisinde Başrol Kim Olacak?

Elvis Presley Biyografisinde Başrol Kim Olacak?

  18 Temmuz 2019

  845 Okunma

Temmuz ayı başında Baz Luhrmann’ın Elvis Presley biyografi filmi için çalışmalara başlandığı biliniyordu. Avustralyalı yönetmen Baz Luhrmann, bu projesinde başrol olarak kimi düşündüğünü ise açıklamamıştı. Herkesin merakla beklediği o haber geldi. Elvis Presley filminde başrol Austin Butler olacak.

Avustralyalı yönetmenin Kral Elvis Presley rolü için birçok oyuncuyu gündeme aldığı biliniyordu. Bu isimler arasında Ansel ElgortAaron Taylor-Johnson ve Miles Teller gibi yakından tanıdığımız başarılı oyuncular da bulunuyordu. Bu kalabalık kadrodan sıyrılan Austin Butler “Kral” rolüyle karşımızda olacak. Biyografide oynayacağı kesinleşen ilk isim ise Elvis Presley’in menajeri rolü olmuştu. Menajer rolü Amerikalı başarılı aktör Tom Hanks’a verilmişti.

Baz Luhrmann ve The Great Gatsb gibi başarılı filmlerin de yönetmen koltuğundaydı. 2020 yılında çekimlerine başlanacak. Avusturalyalı yönetmene senaryo yazmasında daha önceden birçok kere beraber çalıştığı Craig Pearce eşlik edecek. Elvis Presley biyografisinin de başarı yakalayacağı tahmin ediliyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.